17.09.2013
Повноцінний сall-центр в ЛЕО розпочне роботу в березні 2014.

Сьогодні в енергокомпанії  зібрано робочу групу зі створення нового структурного підрозділу, який в подальшому значно поліпшить якість обслуговування споживачів електроенергією.

- Першочергове завдання фахівців робочої групи - оперативно сформулювати технічне завдання для написання проекту, - пояснила керівник дирекції інформаційних технологій ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Світлана Сіренек. - Для того щоб не упустити жодної деталі, зібрали представників основних дирекцій, технічної та комерційної.

Як відзначила Світлана Леонідівна, луганська енергокомпанія має гарну технічну базу для розвитку сервісу такого роду. Зараз у тестовому режимі працює телефон «гарячої лінії» , на який кожен споживач Луганській області може додзвонитися безкоштовно. У подальшому за цим номером можна буде в інтерактивному режимі

отримати вичерпну консультацію з усіх питань, залишити заявку про перебої в електропостачанні, у свою чергу її оперативно буде переадресовано диспетчеру з територіальної приналежності.

- Створення сall-центру - це відкритість і доступність нашої компанії, - підкреслив генеральний директор ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" Володимир Ткач. - Саме тому поставлені чіткі терміни впровадження нової системи прийому заявок від споживачів. Як і колись складно додзвонитися до диспетчерської. А все впирається в те, що диспетчер фізично не може і відповідати на всі дзвінки, що надходять, і реагувати на відключення, і вводити в роботу лінії електропередачі. Тому створений центр працюватиме цілодобово, в ньому буде задіяно, ймовірно 10 чоловік одночасно. Персонал сall-центру пройде ретельний відбір і спеціалізовану підготовку.

До створення центру в енергооб'єднанні наказом зобов'язали черговий персонал приймати дзвінки в нічний час, який одразу ж передає інформацію до головного диспетчера. Номери телефонів в районах залишилися незмінними. Відкриття сall-центру значно спростить спілкування між фахівцями компанії і споживачами.

Save to PDF
16.09.2013
Відвантаження устаткування до Юрхарівського родовища

ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" розпочало відвантаження обладнання до Юрхарівського нафтогазоконденсатного родовища, оператором якого є дочірнє підприємство компанії "НОВАТЕК" - "НОВАТЕК - Юрхаровнефтегаз".

В цілому ж в рамках цього контракту сумським машинобудівникам необхідно поставити 5 повнокомплектних газоперекачувальних агрегатів (ГПА) одиничною потужністю 25 МВт в індивідуальних укриттях. В обладнанні застосовуються високопродуктивні шестиступінчасті відцентрові компресори з підшипниками ковзання і торцевими газодинамічними ущільненнями виробництва торгової марки FRUNZE.

Крім того , замовленням передбачено випуск 7 комплектів змінних проточних частин до встановлених раніше агрегатів.

"Вже третій рік поспіль наше підприємство є активним учасником процесу облаштування об'єктів ТОВ "НОВАТЕК - Юрхарівнафтогаз". Ми успішно виготовили і достроково відвантажили продукцію до двох ліній дотискної компресорної станції Юрхарівського промислу за Північним полярним колом. Нині виготовляємо обладнання для третьої черги. Тимчасові рамки на реалізацію замовлення вельми жорсткі - повністю завершити відвантаження ми плануємо до кінця поточного року", - зазначає генеральний директор ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" Олексій Цимбал.

Представники підприємства працюють й безпосередньо на Юрхарівському родовищі. Зокрема, за допомогою фахівців з монтажу та налагодження обладнання НВО виведено на проектну потужність з перекачування газу - 100 млн. м3 на добу - перша черга ДКС . В даний час виконуються шеф- монтажні та пусконалагоджувальні роботи на другій черзі станції, завершити які згідно з планами замовника необхідно вже в поточному місяці.

Save to PDF
10.09.2013
ЗТР на виставці "Енергія - 2013"

ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) бере участь у щорічній спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки "Енергія - 2013", яка проходить з 11 по 14 вересня у виставковому центрі "Козак -Палац".

Тематика виставки є актуальною для регіональних виробників України і торкається альтернативної  енергетики, електротехнічного обладнання, теплової енергетики, енергозберігаючих технологій та ін.

З вступною промовою на відкритті виставки виступили представники місцевої влади, підприємств та бізнесу регіону. Михайло Осервасер, директор з якості ПАТ "ЗТР", представив "Запоріжтрансформатор" як провідного українського експортера високотехнологічної продукції (близько 90 % трансформаторів і реакторів йде на експорт), найбільшого виробника трансформаторного обладнання України та країн СНД, а також окреслив важливість піднятих під час виставки питань щодо енергоефективності та енергозбереження.

Організаторами заходу виступили Торгово-промислова палата України, Запорізька торгово-промислова палата за підтримки Міністерства регіонального розвитку, будівництва та ЖКГ, Запорізької обласної державної адміністрації та Європейсько - українського енергетичного агентства. Учасники виставки - понад 80 представників різних галузей з усіх регіонів України - презентували свої розробки, продукцію і технічні рішення. Серед них широко представлений і ЗТР. ПАТ "Запоріжтрансформатор" входить в десятку найбільших у світі виробників трансформаторного устаткування з досвідом поставок до 86 країн. За оцінками фахівців, ЗТР займає сьогодні 4 % світового ринку трансформаторобудування, а також є найбільшим заводом в СНД і Європі, що має виробничу потужність у 60 ГВА, сконцентровану на одному виробничому майданчику. ЗТР - один з найдорожчих брендів країни за версією щорічного рейтингу українських компаній "Гвардія брендів". За оцінками незалежного національного рейтингу ТОП - 100, "Запоріжтрансформатор" посів перше місце за динамікою розвитку в машинобудуванні за останні 10 років.

Виставка "Енергія - 2013" сприяє пропаганді досягнень місцевих товаровиробників, розширенню зовнішньоекономічних зв'язків, розвитку міжрегіонального співробітництва та залучення іноземних інвестицій в економіку регіонів України.

Save to PDF
Публікації
Повноцінний сall-центр в ЛЕО розпочне роботу в березні 2014.

Відкриття сall-центру значно спростить спілкування між фахівцями компанії і споживачами.

Відвантаження устаткування до Юрхарівського родовища

ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" розпочало відвантаження обладнання до Юрхарівського нафтогазоконденсатного родовища.

ЗТР на виставці "Енергія - 2013"

ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) бере участь у щорічній спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки.

Про фонд

Компанію Energy Standard Fund Ltd було засновано 31 грудня 2007 на території Кіпру.

28 січня 2008 року компанія Energy Standard Fund Ltd отримала  ліцензію міжнародного приватного фонду спільного інвестування , видану Центральним Банком Кіпру.

Інвестиційною метою Energy Standard Fund Ltd є збільшення капіталу згідно інвестиційної декларації з обов'язковим контролем ризиків та диверсифікованості вкладень за галузями та країнами. Нині Фонд здійснює спільні інвестиції в Росії, Україні, Узбекистані, а також в якості потенційних інвестицій розглядає бізнес-проекти в Європі та Азії.

More
Прес-центр

Презентация Фонда

Обзор активов Energy Standard Fund Ltd

  • Производство трансформаторов и электротехнического оборудования
  • Производство оборудования для нефте-газового сектора
  • Распределение электроэнергии
  • Транспорт и логистика
  • Девелопмент
More