Транспорт та логістика

У даний напрямок входить Публічне акціонерне товариство "Судноплавна компанія "Укррічфлот" разом з філіями. Основним видом діяльності Компанії є транспортування вантажів морськими і річковими шляхами. АСК "Укррічфлот" виконує рейси між портами Дніпра, Середземного, Чорного, Азовського морів, а також по р. Дунай. Судна типу БУГ можуть доставляти вантажі з південних портів Європи, Туреччини та Північної Африки в порти Континенту і в зворотному напрямку.

Основну номенклатуру вантажів, що перевозяться в морському і змішаному (річка-море) напрямах, складають: металопродукція, зернові вантажі та продукція агропереробки, кокс, вугілля, рудні вантажі, будівельні матеріали і добрива.

Річкові судна і каботажний флот Компанії виконують перевезення по Дніпру (із заходом в морські порти України), а також по Дунаю. Основу вантажопотоку складають мінерально-будівельні вантажі, метал, феросплави, руда та зернові.

Сумарна вантажопідйомність суден Компанії складає більше 250 тис. тонн.

Крім транспортування вантажів, АСК "Укррічфлот" має більше 30 одиниць буксирного флоту як морського, так і річкового класу, які виконують буксирування плавоб'єктів на Дніпрі, Дунаї і в морських умовах прибережного плавання.

У структуру входять 5 портів (Дніпропетровський річковий порт, Запорізький річковий порт, Херсонський річковий порт, Миколаївський річковий порт, Київський портопункт) і 2 судноремонтних підприємства (Херсонський суднобудівний  і судноремонтний завод, Вилківська ремонтно-експлуатаційна база флоту), а також бізнес з видобутку та реалізація піску.

На сьогоднішній день на підприємстві працює більше 2000 людей.

Транспорт та логістикаТранспорт та логістика
Save to PDF
АСК «Укррічфлот»
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Послуги
 • Контакти
 • Філії

За довгі роки успішної діяльності на вітчизняному та зарубіжному ринках АСК "Укррічфлот" перетворилася на велику корпорацію, яка сьогодні готова запропонувати своїм клієнтам повний комплекс транспортних послуг.

Наявність потужного флоту, в якому налічується близько 150 суден різних типів, а також власні порти дозволяють Компанії здійснювати доставку товарів за принципом "від дверей до дверей", тим самим істотно знижуючи витрати клієнта на транспортну логістику своєї продукції.

Крім того, до складу АСК "Укррічфлот" входять суднобудівні і судноремонтні підприємства, які дають їй можливість оновлювати флот і забезпечують технічне обслуговування суден.

Компанія постійно вдосконалює принципи управління бізнесом, що дозволяє їй повністю відповідати вимогам ринку.

Завдяки успішним проектам з Європейським банком реконструкції та розвитку, "Укррічфлот" поповнив свій флот сучасними суднами типу "Буг" і "Десна", які чудово зарекомендували себе при перевезеннях вантажів різної номенклатури.

АСК "Укррічфлот" є постійним членом BIMCO, має офіційний статус Національного перевізника України, сертифікацію за міжнародним стандартом якості ISO 9001 та Систему управління якістю та безпекою, підтверджену Російським Морським Регістром і Регістром судноплавства України.

Також Компанія є членом Братиславських Угод, активним учасником Конференції Директорів Дунайських пароплавств (КДДП) та інших галузевих організацій.

Москаленко Дмитро Олегович
в.о. генерального директора

Гриценко Валентин Володимирович
Заступник генерального директора з правових питань

Таран Кирило Сергійович
Заступник генерального директора з управління флотом

Єрмоленко Світлана Вікторівна
Заступник генерального директора з економіки та фінансів

Єфремов Іван Григорович
Заступник генерального директора з економічної безпеки

Бєлкіна Тетяна Андріївна
Заступник генерального директора з управління і розвитку персоналу

Гуз Ірина Костянтинівна
Начальник департаменту по роботі з непрофільними активами та обліку прав на активи

Борисенко Олександр Миколайович
Начальник департаменту інформаційно-технічного забезпечення та зв'язку

Вантажні перевезення

Основним видом діяльності Компанії є транспортування вантажів морськими і річковими шляхами.

АСК "Укррічфлот" виконує рейси між портами Дніпра, Середземного, Чорного, Азовського морів, а також по р. Дунай. Судна типу БУГ можуть доставляти вантажі з південних портів Європи, Туреччини та Північної Африки в порти Континенту і в зворотному напрямку. Основну номенклатуру вантажів, що перевозяться в морському і змішаному (річка - море) напрямах, складають: металопродукція, зернові вантажі та продукція агропереробки, кокс, вугілля, рудні вантажі, будівельні матеріали і добрива.

Річкові судна і каботажний флот Компанії виконують перевезення по Дніпру (із заходженням в морські порти України), а також по Дунаю. Основу вантажопотоку складають мінерально-будівельні вантажі, метал, феросплави, руда та зернові.

Сумарна вантажопідйомність суден Компанії складає більше 250 тис. тонн.

Крім транспортування вантажів, АСК "Укррічфлот" має більше 30 одиниць буксирного флоту як морського, так і річкового класу, які виконують буксирування плавоб'єктів на Дніпрі, Дунаї і в морських умовах прибережного плавання.

Одними з основних конкурентних переваг Компанії в сегменті вантажних перевезень є:

 • велика кількість власного тоннажу різних проектів і класів, що дозволяє виконувати перевезення в багатьох регіонах, включаючи р. Дніпро і р. Дунай;
 • можливість пропозиції та виконання складних, комплексних рішень з комбінуванням морського і річкового тоннажу (з проміжним перевантаженням) в Херсоні або організація прямих перевезень між портами Дніпра і Дунаю (без перевантаження);
 • високий рівень професіоналізму та організації плавскладу (in - house crewing) і берегових служб;
 • власна система супутніх служб (портові потужності, експедирування, суднове агентування і судноремонт), що дозволяє якісно виконувати все необхідне обслуговування флоту без залучення сторонніх підприємств;
 • стратегічна орієнтованість на максимальне задоволення запитів клієнта і фокус на інноваційний розвиток сервісу.

Суднобудування та судноремонт

Потреби АСК "Укррічфлот" з ремонту та модернізації балансового флоту, а також суден філій  (портів) повністю покриваються виробничими потужностями судноремонтних баз Компанії, що входять до її складу. Технічна оснащеність докових виробництв (доки, сліпи), наявність спеціалізованих виробництв для виконання слюсарних, верстатних, корпусних зварювальних, трубопровідних, електромеханічних, малярно-очисних, оздоблювальних та інших суднових робіт, а також наявність висококваліфікованих робітників та інженерно-технічних працівників дозволяють якісно і в оптимально стислі терміни виконувати всі види і категорії ремонту суден.

Географічне розташування судноремонтних баз на головних судноплавних артеріях України (р. Дніпро і р. Дунай) дозволяють Компанії оперативно вирішувати питання планових і позачергових ремонтів суден, а також надавати сервісні послуги з технічного обслуговування суден, що перебувають в експлуатації. Маємо в наявності резерв потужностей судноремонтних баз, що успішно використовується при наданні послуг стороннім судноплавним компаніям як вітчизняних, так і зарубіжних судновласників.

Агентування

Компанія «Укррічфлот» має у своєму складі службу, без послуг якої, мабуть, не обходиться жоден теплохід, що зайшов в порт з-за кордону. Йдеться про власне агентство, яке виконує весь комплекс робіт з декларування всіх видів суднового забезпечення. У складі компанії - Херсонське агентство, створене в 1994 році. Протягом усього періоду роботи служба зарекомендувала себе як добре організоване підприємство і професіонал своєї справи. Агентство АСК «Укррічфлот» виконує:

 • прийом заявок та організацію вивозу комісії (прикордонна, митниця, СЕС);
 • вивіз митної комісії для оформлення провізних документів при транзитному проході;
 • оформлення заявок на лоцманське проводження суден;
 • прийом заявок на льодове проводження суден та організацію формування льодового каравану;
 • комплекс робіт з декларування всіх видів суднового забезпечення;
 • прийом заявок та організацію робіт з комплексного обслуговування флоту (збір сухого сміття, харчових відходів, промасленого ганчір'я, фекальних стоків, підсланевих , бункерування питною водою з теплохода - заправника і з берегових гідрантів, буксирне обслуговування, опломбування клапанів).

Порти

До складу Компанії входять п'ять річкових портів: Дніпропетровський, Запорізький, Херсонський, Нікопольський і Миколаївський. Всі порти оснащені необхідною вантажно-розвантажувальною технікою, мають обладнані складські майданчики та під'їзні залізничні колії. Порти здійснюють переробку експортно-імпортних вантажів, таких як металопрокат, металобрухт, ліс круглий і пиляний, вугілля, кокс, феросплави, пісок, боксити, контейнера, генеральні вантажі, продукцію сільського господарства (зерно, соняшник).

Логістика та експедирування

Логісти та експедитори АСК "Укррічфлот" забезпечують відповідність вимог і очікувань Клієнтів з можливостями флоту і портів, щоб надати найбільш повний комплекс професійних і якісних послуг з своєчасною доставкою вантажу в будь-який пункт призначення. Команда наших фахівців супроводжує Клієнта на всіх стадіях співпраці - від першого контакту до повного виконання своїх зобов'язань за договором. Наше завдання - максимум економії та ефективності для досягнення успіхів у бізнесі наших Кліентов. Логісти та експедитори АСК "Укррічфлот" здійснюють:

 • Розробку найбільш ефективних та економічно вигідних для Клієнта маршрутів доставки вантажу, підбір необхідних видів транспорту: залізничний, автомобільний, морський і річковий транспорт, вибір оптимальних портів перевалки, включаючи, але не обмежуючись власними річковими портами: Дніпропетровськ, Запоріжжя, Нікополь, Херсон і Миколаїв.
 • Фрахт судів, виділення залізничного рухомого складу та вантажних автомобілів, а також забезпечення їх подачі в порти, на залізничні станції, склади, термінали або інші об'єкти для своєчасного відправлення вантажів.
 • Організацію робіт, пов'язаних з прийманням, накопиченням, сортуванням, складуванням, зберіганням, експертизою і страхуванням вантажів.
 • Організацію контейнерних перевезень, стафірування генеральних і навалювальних вантажів.
 • Організацію проходження митних процедур.

Інші послуги, що підвищують ефективність вантажоперевезень Клієнта.

Публічне акціонерне товариство "Судноплавна компанія "Укррічфлот"
http://www.ukrrichflot.ua

04071, м. Київ, вул. Електриків, 8

Приймальна

Телефон/Факс:
+38 (044) 594 57 88

E-mail: info@ukrrichflot.com.ua

Відділ підбору плавскладу

Телефон:
+38 (044) 594 56 44

E-mail: crew@ukrrichflot.com.ua

Відділ підбору персоналу

Телефон/Факс:
+38 (044) 594 56 35

E-mail: hr@ukrrichflot.com.ua

Група реклами та зв'язків з громадськістю

Телефон:
+38 (044) 490 66 52

E-mail: pr@ukrrichflot.com.ua

Відділ управління нерухомістю

Телефон:
+38 (044) 594 56 37
+38 (050) 440 64 84

E-mail: real_estate@ukrrichflot.com.ua

Філія Публічного акціонерного товариства "Судноплавна компанія "Укррічфлот" "Миколаївський річковий порт"

54058, м. Миколаїв, вул. Проектна, 1

Приймальна

Телефон/факс:
+38 (0512) 58 16 09

E-mail: nikolaev_port@ukrrichflot.com.ua

Комерційний відділ

Телефон:
+38 (0512) 58 16 10

E-mail: сommercnrp@ukrrichflot.com.ua

Відділ кадрів

Телефон:
+38 (0512) 58 16 16

E-mail: hrnrp@ukrrichflot.com.ua

Філія Публічного акціонерного товариства "Судноплавна компанія "Укррічфлот" "Херсонський річковий порт"

73025, м. Херсон, Одеська пл., 6

Приймальна

Телефон/факс:
+38 (0552) 22 43 90

E-mail: kherson_port@ukrrichflot.com.ua

Комерційний відділ

Тел.: +38 (050) 549 53 45

E-mail: commerchrp@ukrrichflot.com.ua

Відділ кадрів

Телефон:

+38 (0552) 44 03 51

E-mail: hrhrp@ukrrichflot.com.ua

Філія Публічного акціонерного товариства "Судноплавна компанія "Укррічфлот" "Запорізький річковий порт"

69006, м.Запоріжжя, вул. Леонова, 1а

Приймальна

Телефон/факс:
+38 (061) 289 08 00

E-mail: zaporozhye_port@ukrrichflot.com.ua

Комерційний відділ

Телефон:
+38 (061) 236 93 84

E-mail: commerczrp@ukrrichflot.com.ua

Відділ кадрів

Телефон:
+38 (061) 289 08 15

E-mail: hrzrp@ukrrichflot.com.ua

Філія Публічного акціонерного товариства "Судноплавна компанія "Укррічфлот" "Дніпропетровський річковий порт"

49021, м.Дніпропетровськ, Амур-Гавань, 11

Приймальна

Телефон/факс:
+38 (056) 721 55 50

E-mail: dnepr_port@ukrrichflot.com.ua

Комерційний відділ

Телефон/факс:
+38 (056) 370 48 28
Телефон:
+38 (056) 370 57 12

E-mail: commercdrp@ukrrichflot.com.ua

Відділ кадрів

Телефон:
+38 (056) 370 57 10

E-mail: hrdrp@ukrrichflot.com.ua

Філія Публічного акціонерного товариства "Судноплавна компанія "Укррічфлот" "Нікопольський річковий порт"

53222, Дніпропетровська область, м. Нікополь, вул. Крупської, 26

Приймальна/відділ кадрів

Телефон/факс:
+38 (05662) 4 76 21

E-mail: nikopol_port@ukrrichflot.com.ua

Бухгалтерія

Тел / факс:
+38 (05662) 4 76 21

E-mail: nikopol_port@ukrrichflot.com.ua

Філія Публічного акціонерного товариства "Судноплавна компанія "Укррічфлот" "Херсонський суднобудівний-судноремонтний завод ім. Комінтерну"

73000, м.Херсон, Карантинний острів, 1

Приймальна

Телефон/факс:
+38 (0552) 41 16 00

E-mail: kherson_shipyard@ukrrichflot.com.ua

Комерційний відділ

Телефон:
+38 (0552) 41 16 00

E-mail: commerchssrz@ukrrichflot.com.ua

Відділ кадрів

Телефон:
+38 (0552) 41 16 06

E-mail: hrhssrz@ukrrichflot.com.ua

Філія Публічного акціонерного товариства "Судноплавна компанія "Укррічфлот" "Вилківська ремонтно-експлуатаційна база флоту"

68355, м. Вилкове, вул. Придунайська, 3

Приймальна

Телефон/факс:
+38 (04843) 3 18 31

E-mail: vilkovo_repair@ukrrichflot.com.ua

Бухгалтерія

Телефон/факс:
+38 (04843) 3 17 95

Save to PDF
Публікації
Повноцінний сall-центр в ЛЕО розпочне роботу в березні 2014.

Відкриття сall-центру значно спростить спілкування між фахівцями компанії і споживачами.

Відвантаження устаткування до Юрхарівського родовища

ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" розпочало відвантаження обладнання до Юрхарівського нафтогазоконденсатного родовища.

ЗТР на виставці "Енергія - 2013"

ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) бере участь у щорічній спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки.

Про фонд

Компанію Energy Standard Fund Ltd було засновано 31 грудня 2007 на території Кіпру.

28 січня 2008 року компанія Energy Standard Fund Ltd отримала  ліцензію міжнародного приватного фонду спільного інвестування , видану Центральним Банком Кіпру.

Інвестиційною метою Energy Standard Fund Ltd є збільшення капіталу згідно інвестиційної декларації з обов'язковим контролем ризиків та диверсифікованості вкладень за галузями та країнами. Нині Фонд здійснює спільні інвестиції в Росії, Україні, Узбекистані, а також в якості потенційних інвестицій розглядає бізнес-проекти в Європі та Азії.

More
Прес-центр

Презентация Фонда

Обзор активов Energy Standard Fund Ltd

 • Производство трансформаторов и электротехнического оборудования
 • Производство оборудования для нефте-газового сектора
 • Распределение электроэнергии
 • Транспорт и логистика
 • Девелопмент
More