Нерухомiсть

У даний напрямок входять ряд девелоперських проектів на півострові Крим і в Запоріжжі.

НерухомiстьНерухомiстьНерухомiсть
Save to PDF
Бізнес-центр "River plaza"
  • Про проект

Бізнес-центр "River plaza" (м. Запоріжжя, Україна)

GBA (Global Building Area), загальна площа будівлі - 13 000 кв.м

GLA (Global Leasing Area), торгова площа - 9000 кв.м

Це унікальний багатофункціональний сучасний комплекс, в якому об'єднані великі торговельні, розважальні та офісні площі. Він розташований в історичній частині міста, недалеко від адміністративних і торгових центрів міста, поруч з основними магістралями.

З панорамних вікон бізнес-центру відкривається чудовий вид на річку Дніпро і Набережну магістраль.

Будівля центру знаходиться в районі центрального міського пляжу, де розташовуються літні ресторани, кафе, розважальні заклади. На території центру розташоване мальовниче природне озеро, яке ось вже багато років запрошує жителів міста приємно провести час на природі. Основна бізнес-перевага такого розташування в тому, що бізнес-центр "River plaza" знаходиться в центрі руху автомобільного трафіку з Набережної магістралі до пр. Леніна, а так само недалеко від нового моста, що будується, який в майбутньому з'єднає правий та лівий берег міста Запоріжжя.

Генеральний план та архітектура БЦ "River plaza" спроектовані за участю бюро Aedas.

Комплекс має суттєві переваги не тільки завдяки своєму розташуванню в найкрасивішому діловому районі міста Запоріжжя, а й сучасним рішенням кожної деталі. Функціонал центру забезпечують новітні інженерні технології та конструктивні рішення, які відповідають торгівельноо-офісним центрам вищого класу.

Інтер'єри бізнес-центру оформлені за ексклюзивними дизайн-проектами, в стилі hi - tech, кожен з яких унікальний, але їх, як і архітектуру, об'єднує ідея простих форм, світла і легкості. Основа інтер'єрної концепції офісів бізнес- центру "River plaza" - зручність, лаконічність і виняткова функціональність.

Save to PDF
Туристичний готельний комплекс
  • Про проект

Туристичний готельний комплекс розташовується в кращій курортній зоні Кримського півострова в районі гори Кішка смт Блакитна затока.

Район широко відомий поєднанням цілющого гірського повітря, насиченого корисними фітонцидами , а також дивно красивими захоплюючими ландшафтами. Вважається, що морське, гірське і лісове повітря створюють тут особливий клімат, подібний цілющому клімату відомих середземноморських курортів Італії, Франції, Іспанії.

У комплексі планується вся необхідна інфраструктура, призначена для проведення зустрічей і заходів у неформальній обстановці та корпоративного відпочинку. Гості матимуть необмежені можливості урізноманітнити своє дозвілля: до їхніх послуг чудовий старий парк, басейни, обсерваторія, спортивні майданчики, корт, альтанки.

Save to PDF
Комплекс "Золотий Пляж"
  • Про проект

Комплекс "Золотий Пляж" (Ялта, Україна) - комплекс ексклюзивних апартаментів класу люкс на узбережжі Чорного моря.

Нове будівництво планується поруч з чудовим парком з цінними породами дерев, алеями і оглядовими майданчиками, з північного заходу обмежене гірськими схилами і з південного сходу - морським узбережжям. Всі об'єкти вдало вписані у вже сформований культурний ландшафт, в проекті передбачено максимальне використання старого парку. Комплекс має намір відкрити нову сторінку в курортній історії південного узбережжя Криму.

Принципова новизна проекту в тому , що він пропонує оригінальну стратегію освоєння узбережжя. «Точкова» забудова дозволить максимально зберегти існуючий парк. Знайдений баланс гарантує збереження цінного природно-культурного шару.

Комплекс апартаментів являє собою 11 веж різної поверховості, об'єкти інфраструктури та берегової комплекс. Всі апартаменти виконуються із суцільних панорамних вікон, з круговими терасами зі скляним огородженням. Тераси і ліфтові холи покриваються натуральним каменем. Вежі обладнуються ліфтами ThyssenKrupp і повним комплексом інженерних систем в обсязі shell & core, включаючи центральну вентиляцію і кондиціонування, системи опалення, водопостачання та каналізації, системи зв'язку та безпеки. Верхні два поверхи в кожній башті об'єднані в пентхауси з виходом на експлуатовану покрівлю, де можливо облаштувати зону відпочинку.

"Золотий пляж" - це самодостатній комплекс, що включає СПА-готель, апартаменти і всю необхідну санаторно-курортну інфраструктуру: парк, пляж, кафе, ресторани, кліматологічний комплекс, басейни і спорт -парк. Клас об'єктів та обслуговування дозволяє зарахувати «Золотий пляж» до кращих курортів світу.

Save to PDF
СПА-готель "Вікторія"
  • Про проект

СПА-готель "Вікторія" (Ялта, Україна) - готель класу De-Lux, найвищого рівня комфорту.

Схожа на морську мушлю біла будівля плавним вигином повторює лінію невеликої бухти . Сім поверхів амфітеатром йдуть вгору, а дуга плану забезпечує виграшну орієнтацію всіх номерів, дозволяючи постояльцям насолоджуватися з відритих терас чудовими морськими видами. Обрис будівлі повторює обриси прибережних гір, а його терасований, з рясною зеленню фасад, довершує цю подібність. Комфортабельні номери обладнані за найвищими стандартами п'ятизіркових готелів. Південна стіна, що виходить на море, є цілком склянною.

Класність готелю і маркетингові заходи будуть націлені на створення ексклюзивного центру світської і ділового життя. Розроблена концепція проекту передбачає залучення готельного оператора LHSM (Luxury Hotel Spa Management, www.lhsm.ch), який виконуватиме роботи з контролю за відповідністю прийняття проектних рішень, якістю будівництва та управління після введення в експлуатацію найвищих стандартів бутік-готелю.

Save to PDF
Публікації
Повноцінний сall-центр в ЛЕО розпочне роботу в березні 2014.

Відкриття сall-центру значно спростить спілкування між фахівцями компанії і споживачами.

Відвантаження устаткування до Юрхарівського родовища

ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" розпочало відвантаження обладнання до Юрхарівського нафтогазоконденсатного родовища.

ЗТР на виставці "Енергія - 2013"

ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) бере участь у щорічній спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки.

Про фонд

Компанію Energy Standard Fund Ltd було засновано 31 грудня 2007 на території Кіпру.

28 січня 2008 року компанія Energy Standard Fund Ltd отримала  ліцензію міжнародного приватного фонду спільного інвестування , видану Центральним Банком Кіпру.

Інвестиційною метою Energy Standard Fund Ltd є збільшення капіталу згідно інвестиційної декларації з обов'язковим контролем ризиків та диверсифікованості вкладень за галузями та країнами. Нині Фонд здійснює спільні інвестиції в Росії, Україні, Узбекистані, а також в якості потенційних інвестицій розглядає бізнес-проекти в Європі та Азії.

More
Прес-центр

Презентация Фонда

Обзор активов Energy Standard Fund Ltd

  • Производство трансформаторов и электротехнического оборудования
  • Производство оборудования для нефте-газового сектора
  • Распределение электроэнергии
  • Транспорт и логистика
  • Девелопмент
More