Енергомашинобудування

До цього напрямку належать контрольовані спільно з партнерами ПАТ "Сумське машинобудівне НВО ім. М.В.Фрунзе" разом з дочірніми товариствами , ДП "Завод обтяжувальних бурильних і ведучих труб", частка у ВАТ "Турбоатом".

 • ПАТ "Сумське машинобудівне НВО ім. М.В.Фрунзе" є учасником ТОВ "Іскра- Турбогаз" - російського виробника газоперекачувальних агрегатів.
 • ПАТ "Сумське машинобудівне НВО ім. М.В.Фрунзе" - один з найбільших в Європі машинобудівних комплексів з випуску обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості.
 • Унікальні компетенції з інжинірингу і будівництва "під ключ" широкого спектру промислових об'єктів, з комплектним постачанням обладнання до об'єктів.
 • Найбільший виробник газокомпресорного обладнання в СНД з часткою ринку близько 85% (з урахуванням ТОВ "Іскра-Турбогаз").
 • Найбільший постачальник газокомпресорних станцій на підприємства Газпрому - 90% поточного парку агрегатів.
 • Практично на всіх хімічних комбінатах країн СНД встановлено обладнання виробництва ПАТ "Сумське машинобудівне НВО ім. М.В.Фрунзе".
 • Серед головних клієнтів: Газпром, Новатек, Роснєфть, Сургутнафтогаз, Лукойл, Росатом, Пургаз та ін.
 • ЕнергомашинобудуванняЕнергомашинобудуванняЕнергомашинобудуванняЕнергомашинобудування
  Save to PDF
  ПАТ "Сумське НВО iм. М. В. Фрунзе"
  • Про компанію
  • Продукція
  • Технічні можливості
  • Географія поставок
  • Партнери
  • Контакти
  • Представництва

  Сьогодні ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" є одним з найбільших у Європі машинобудівних комплексів що спеціалізується на виготовленні обладнання для нафтової, газової, атомної та хімічної промисловості.

  У переліку продукції, що виготовляється  підприємством є компресори та газоперекачувальні агрегати, унікальні види хімічної апаратури, центрифуги, насоси і газова трубопровідна арматура, нафтопромислове обладнання та газозаправні станції, установки комплексної підготовки газу та ін.

  Розмаїття продукції забезпечується завдяки наявності розвиненої технічної та виробничої бази. До складу підприємства входять спеціалізовані виробництва, оснащені передовим технологічним обладнанням та сучасними засобами управління і контролю. Підприємство має свою дослідну базу, яка відповідає найсуворішим вимогам проведення приймально-здавальних випробувань обладнання, що виготовляється .

  Підприємство активно підтримує ділові відносини з багатьма партнерами в Україні, країнах СНД, Європи, Азії, Африки та Америки. Зміцнює зв'язки зі споживачами та надає їм всебічну технічну допомогу при експлуатації обладнанням.

  3 жовтня 1997 сертифікаційним товариством BUREAU VERITAS Quality international (BVQI) відкритому акціонерному товариству "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" було вручено сертифікат, що підтверджує відповідність чинної на підприємстві системи якості міжнародному стандарту ISO 9001.

  У 2000 р. підприємство успішно пройшло повторну сертифікацію своєї системи управління якістю.

  Сьогодні на підприємстві працює близько 14 000 працівників.

  Загальна площа цехів - 591812 м2.

  Загальна виробнича площа - 503 691 м2.

  ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" виконує широкий спектр робіт у сфері розробки, виробництва, монтажу, пуско-налагодження, гарантійного та післягарантійного обслуговування технологічного обладнання та комплектних об'єктів для таких галузей промисловості:    

  • нафтогазова (видобуток, переробка, транспортування)  
  • хімічна та нафтохімічна  
  • газотурбінна, тепло і гідроенергетика 
  • атомна енергетика 
  • гірничовидобувна галузь

  Будівництво об'єктів "під ключ"

  ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" здійснює весь комплекс робіт пов'язаний з проектуванням та виготовленням головного й допоміжного обладнання з урахуванням всіх вимог замовника , враховуючи технічні параметри, кліматичні та сейсмічні умови на місцях експлуатації.

  Усі будівельні роботи, роботи з монтажу, налагодження устаткування, введення в експлуатацію об'єкта, а також навчання обслуговуючого персоналу, гарантійне та післягарантійне обслуговування підприємство здійснює своїми силами.

  Комплектні об'єкти

  Пріоритетним напрямком діяльності ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" є виготовлення та комплектне постачання технологічного обладнання для нафтової, газової та хімічної промисловості.

  Устаткування для АЕС

  Насоси з маркою ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" працюють на атомних електростанціях Росії, України, Вірменії, Болгарії, Китаю, Індії та інших країн.

  Виробництво насосів здійснюється в спеціалізованих цехах, в повній відповідності до вимог Правил і Норм безпеки у атомній енергетиці та  проходить жорсткий технічний контроль на дослідних стендах.

  Устаткування технологічне хімічне

  За свою більш ніж 115-річну історію підприємство накопичило великий досвід у сфері розробки та виготовлення, як окремого обладнання для оснащення хімічних виробництв, так і повнокомплектних технологічних ліній для хімічної, нафтової, газової, харчової, медичної промисловості та інших галузей народного господарства країн СНД і далекого зарубіжжя.

  Устаткування технологічне нафтогазове

  Понад 40 років ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" залишається лідером у виробництві обладнання для нафтової і газової промисловості. Найбільшу частину цього обладнання складають газоперекачувальні агрегати (ГПА).

  Насоси загальнопромислові

  Особливим різномаїттям відрізняється насосне обладнання . Водокільцеві вакуумні насоси та компресори, а також ротаційні насоси, що виготовляються на підприємстві, призначені для різних галузей промисловості. Номенклатура включає насоси консольні хімічні, хімічні напівзаглиблювальні, відцентрові секційні, відцентрові секційні шахтні, водокільцеві вакуумні, а також компресори водокільцеві.

  Поршневі компресори

  ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" є одним з найстаріших підприємств з виготовлення опозитних поршневих компресорів та залишається єдиним в країні підприємством, що виготовляє важке компресорне обладнання.

  Арматура трубопровідна

  З 1986 року ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" зайняло міцну позицію на ринку країн СНД, як один з головних виробників арматури для газової промисловості.

  Центрифуги

  Підприємство виготовляє майже усі відомі у світовій техніці типи центрифуг, у тому числі: сучасні великовантажні автоматичні і безперервнодіючі центрифуги, високошвидкісні трубчасті центрифуги та ін.

  Відливки

  ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" виготовляє відливки з сірого чавуну, сталей і кольорових металів.

  Устаткування для виробництва алюмінію

  На підприємстві добре освоєно виготовлення повнокомплетного технологічного обладнання для алюмінієвих виробництв .

  ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" готове виконати майже повне оснащення електролізного та ливарного цехів, анодно-монтажного відділення.

  Обладнання для переробки та зберігання сільськогосподарської продукції

  ПАТ "Сумське НВО ім. М.В . Фрунзе" пропонує широкий спектр обладнання для цукрових заводів.

  Поковки

  На унікальному обладнанні вітчизняного та імпортного виробництва підприємство виготовляє поковки з конструкційних вуглецевих, низьколегованих, легованих, інструментальних, корозійностійких, жароміцних, жаростійких і зносостійких сталей і кольорових металів.

  Зварювальні матеріали

  Електродним виробництвом у складі ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" займається ТОВ "Фрунзе-Електрод".

  Інше нестандартне обладнання

  ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" володіє розвиненим заготівельним, зварювальним і механоскладальним виробництвами, технічний рівень яких відповідає найвищим вимогам якості продукції.

  Ковальське виробництво

  Поковки виготовляються за допогою методу вільного кування і штампування в підкладному інструменті з конструкційних вуглецевих, низьколегованих, легованих, корозійностійких, жароміцних, жаростійких і зносостійких сталей, кольорових металів і сплавів.

  Обладнання:

  Гідравлічний кувальний прес фірми JSW (Японія) напругою 2000 т.с.

  Обслуговується кувальним маніпулятором вантажопідйомністю 18 тонн.

  Що дає можливість отримувати такі поковки:

  • диски суцільні і з отвором діаметром до 1500 мм і масою до 5000 кг;    
  • вали діаметром бочки до 600 мм, довжиною до 6000 мм і масою до 8000 кг;   
  • розкатні кільця із зовнішнім діаметром до 1800 мм і масою до 6000 кг;    
  • циліндри з витяжкою на оправці з зовнішнім діаметром до 900 мм і довжиною до 1800 мм , масою до 5000 кг.   
  • бруски і пластини довжиною до 5000 мм масою до 8000 кг.

  Кільцерозкатний стан RAW 160 / 125 фірми "Wagner Dorthmund" з радіальною напругою 160 т.с. і аксіальною 125 т.с

  Дає можливість отримувати безшовні розкатні кільця із зовнішнім діаметром від 450 мм до 3000 мм, висотою від 70 до 450 мм і масою до 3500 кг.

  Молоти вільного кування пневматичні та пароповітряні, арочного і мостового типу з масою падаючих частин від 150 кг до 3000 кг.

  Що дає можливість отримувати такі поковки:

  • диски і розкатні кільця діаметром від 100 мм до 600 мм, масою до 320 кг;
  • вали діаметром бочки до 350 мм і довжиною до 3500 мм, масою до 2000 кг;
  • бруски і пластини перерізом до 350 мм, довжиною до 3500 мм, масою до 2000 кг;
  • фасонні.

  Ливарне виробництво

  На підприємстві знаходиться ливарне виробництво, яке містить ділянки для лиття під високим і низьким тиском, за виплавлюваними моделями, а також ділянки безперервного лиття заготівель із сталі та алюмінію. Виготовляються відливки з сірого чавуну, сталей, кольорових металів і сплавів.

  З сірого чавуну виготовляються відливки таких марок СЧ 10, СЧ 35 (ГОСТ 1412-85 ), ЧХ1, ЧХ2, ЧХЗ (ГОСТ 7769-82), призначені для виготовлення деталей атомних насосів, важких компресорів та хімічної апаратури, які працюють в умовах агресивних, токсичних, вибухо- і пожежонебезпечних середовищ, високих тисків і широких температурних інтервалів. До вже виготовлених відливків висуваються високі вимоги щодо механічних властивостей, мікроструктури, хімічного складу та міцності. Виплавка чавуну відбувається в індукційних печах ІЧТ-6.

  Вага лиття: від 50 г до 15 000 кг при максимальних розмірах 6000x4000x900 мм.

  Із сталі виготовляються такі відливки: 20Л, 25Л, 20ГЛ, 20ГСЛ, 35ГЛ, 20Х13Л, 12Х18Н9ТЛ (ГОСТ 977-88), що призначені для виготовлення деталей атомних насосів, центрифуг і важких компресорів, які працюють в умовах радіоактивних середовищ і високих тисків. Плавка сталі відбувається в дугових печах ДСП - 1.5, ДСП-3 та індукційних ІСТ - 0,4.

  Вага лиття: від 10 до 2500 кг при максимальних розмірах 1500x1000x1000 мм.

  Шляхом лиття по виплавлюваних моделях виготовляються відливки зі сталей таких марок: 20Х13Л, 12Х18Н9ТЛ, 12Х18Н12М3ТЛ. Основна номенклатура - робочі колеса і направляючі апарати для відцентрових насосів. Плавка сталей відбувається в індукційних печах - ІСТ - 0,4.

  Із мідних сплавів виготовляються відливки таких марок: БрО5Ц5С5, БрО10Ф1, БрА9Ж3л, БрО7С13Н3, БрО12С2, Л63.

  Виплавка здійснюється в індукційних печах ІСТ - 0,16 і ІСТ 0,4. Заливка виготовляється у кокілі, виливниці відцентрових машин і частково в піщано-глинистих формах.

  Вага лиття до 200 кг при максимальних розмірах відливків 500х500x300 мм.

  З алюмінієвих сплавів виготовляються відливки таких марок: АК12, АК5М2, АК5М7. Виплавка відбувається в індукційній печі ІАТ - 0,4 та тигельній газовій печі.

  Вага лиття до 150 кг при максимальних розмірах відливків 800х800x300 мм.

  Термічне виробництво

  Дає можливість виконувати, як попередню, так і кінцеву термічну і хімічно - термічну обробку деталей, що виготовляються на підприємстві, а також здійснювати обробку шляхом кооперації. Для отримання необхідного комплексу властивостей сталей і сплавів, на термічних ділянках цехів розташоване обладнання, що забезпечує проведення всіх видів термічної обробки поковок, відливок, різних зварних конструкцій і труб. Для термічної обробки (нормалізація, гартування у воді) відливків вагою до 6т використовуються камерні газові печі з розмірами робочого простору 2900х4500х2150мм. Зістарення чавунного лиття здійснюється в печі з висувним черенем робочим об'ємом 3950х8150х3800мм. Термічна обробка поковок відбувається в камерних газових і шахтних електричних печах.

  Заготівельне виробництво

  Виробництво обладнане унікальним устаткуванням, зокрема:

  • газорізальна установка з програмним управлінням фірми "Messer Grischeim" для мірної вирізки заготівель складної конфігурації з вуглецевої сталі;
  • установка лазерного різання "Bystronic" з ЧПУ для вирізки заготівель складної конфігурації з високолегованих і вуглецевих сталей і кольорових металів;
  • плазмо - координатна машина для висікання "Trumatik 300" фірми "Trumpf" для вирізання заготівель складної конфігурації з вуглецевих і нержавіючих сталей;
  • стрічкопильні верстати з можливістю прорізки профільного прокату під кутом 30-60°;
  • трубозгинальні верстати URB-703; URB-506; HTL-4 виробництва Японії для згинання труб Ф25-219 нахолодно з різними радіусами вигину; 
  • трубозгинальні верстати з нагріванням ТВЧ SRB300, SRBM600 виробництва Німеччини з гнучкою трубою діаметром до 530мм і товщиною стінки до 50мм;
  • гільйотинні ножиці для рубки листового матеріалу товщиною від 1 до 30мм і максимальною довжиною ряду до 6600мм;
  • кромкостругальні і кромкофрезерні верстати з довжиною поверхні для обробки до 12м;
  • профілезгинальні машини "Asano Seiki" і XZP 120 / 15 для згинання фланців зі стрічки в холодному стані;
  • фланцезгинальні машини для згинанняі фланців нагорячо;
  • Профілезгинальна установка фірми "Hausler" для виготовлення змійовиків, лінзових компенсаторів і напівтрубних сорочок діаметром 450-3000мм з труб діаметром 25-159мм, компенсаторів і напівтрубних сорочок діаметром до 800-3000мм;
  • пресове обладнання для холодного штампування деталей тарілок апаратів, включаючи перфораційні преси.

  Зварювальне виробництво

  У котельно-зварювальних цехах встановлено таке обладнання:

  • горизонтальні листозгинальні машини для згинання обичайок корпусних апаратів з товщиною стінки від 1 до 150 мм;
  • комплекс обладнання, що включає прес автомат і фланжирувальну машину для виготовлення еліптичних і коробкових днищ діаметром 1800-4000 мм і отбортовки конічних днищ по заданому радіусу при товщині стінки до 40 мм;
  • гідравлічні преси напругою Q = 400 т.с. і Q = 800 т.с. для штампування еліптичних та елементів сферичних днищ, корпусів кульових кранів і штампозварювальних сполучних деталей трубопроводів методом гарячого штампування;
 • верстати для навивки витих теплообмінних апаратів з довжиною витої частини до 6 м і діаметром до 2200 мм;
 • гідравлічні скоби для складання корпусів апаратів, що працюють під тиском;
 • верстат для навивки спіральних теплообмінників;
 • установка виготовлення рулонованних ємностей висотою до 20 м.
 • У виробництві зварних конструкцій широко застосовуються роботизовані і автоматичні установки, механізоване обладнання фірм "Fronius", "IGM", "DEUMA", "BREDA", "ESAB", "Polisoud" з маніпуляторами вантажопідйомністю від 10 до 100 тн.

  Освоєні і широко застосовуються різні способи зварювання й наплавлення:

  • автоматичний під шаром флюсу, в т.ч. і електрошлакове зварювання;
  • автоматичний і механізований в середовищі захисних газів суцільним і порошковим дротом;
  • орбітальний аргонодуговим неплавким електродом в середовищі захисних газів з'єднань "труба+труба" і "труба+трубна решітка";
  • електроннопроменевий;
  • високочастотний при виробництві та обребренні труб;
  • шовний і точково-контактний;
  • зварювання тертям;
  • наплавка стрічковим електродом.

  Широко застосовуються супутні технології - вакуумна пайка, плазмова різка, металізація і зміцнення металів - газотермічне, зміцнення полум’ям, електродугове, вакуумне.

  Механоскладальне виробництво

  Чисельність верстатного парку основних цехів ПАТ, задіяного для випуску товарної продукції, складає більше 1 500 одиниць, в тому числі верстатів з ЧПУ і обробних центрів - 220 (з них 33 є унікальними).

  Це обладнання з високим ступенем технологічної точності провідних верстатобудівних фірм:

  • токарні верстати фірм Max Muller, Safop;
  • карусельні верстати фірм Dorries, Schiess;
  • свердлильні-фрезерно-розточувальні верстати фірм Forest, Innse, Schiess;
  • портально - фрезерні верстати фірми Waldrich Siegen;
  • зуборізні верстати фірм Pfauter, Lorenc;
  • зубошліфувальні верстати Hoffler;
  • багатошпиндельний свердлильний верстат фірми Kolb;
  • сферообрабний верстат фірми Safop.

  Структура видів і груп металорізального обладнання характеризується високим ступенем універсальності, що забезпечує достатню "гнучкість" цехів і дозволяє щорічно освоювати нові види продукції без кардинальної зміни складу обладнання.

  Верстатний парк щорічно проходить плановий ремонт і перевірку на геометричну точність. Планомірно проводиться модернізація і реновація обладнання в цілому.

  Слюсарно-складальні ділянки цехів розташовані на прольотах шириною 24... 36 метрів і оснащені вантажопідіймальними кранами (від 50 до 150 тонн), складальними плитами і складальними стендами, стендами для проведення гідравлічних (до 60 МПа) і пневматичних (до 40 МПа) випробувань, балансувальними верстатами (17 одиниць) і стендами для проведення розгінних випробувань виробів, в тому числі унікальним розгоно-балансувальним стендом фірми SCHENCK, що забезпечує можливість проведення розгінних випробувань і балансування у вакуумі роторів відцентрових компресорів масою до 2 500кг за частоти обертання до 40 000 об/хв. ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" володіє унікальними дослідними комплексами і стендами, що дозволяють проводити випробування (у тому числі натурні) всього обладнання, що виготовляється.

  Сьогодні ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" має налагоджені партнерські зв'язки і постачає свою продукцію у більш ніж 40 країн світу. Експорт є основою виробничої програми підприємства; номенклатура устаткування, що випускається, обсяг і географія поставок постійно розширюються.

  Велику популярність підприємству принесли поставки компресорних станцій та газоперекачувальних агрегатів, насосів, центрифуг, поршневих компресорів, устаткування для хімічної промисловості. Практично на всіх хімічних комбінатах країн СНД працює обладнання з маркою сумських машинобудівників.

  Серед партнерів підприємства провідні позиції традиційно займають країни СНД: Російська Федерація, Туркменістан, Узбекистан, Казахстан, Азербайджан, Білорусь, Україна .

  У числі країн далекого зарубіжжя - Туреччина, Болгарія, Китай, Індія, США, Італія, Аргентина та багато інших.

  Партнерами ПАТ "Сумське НВО ім. М. В. Фрунзе" є:

  ВАТ "Газпром", Росія
  www.gazprom.ru

  Одна з найбільших енергетичних компаній у світі. Надійний постачальник газу до російських та закордонних споживачів. ВАТ "Газпром" володіє найбільшою в світі газотранспортною системою, здатною безперебійно транспортувати газ на далекі відстані споживачам Російської Федерації та за кордон.

  НК "Роснефть", Росія
  www.rosneft.ru

  Лідер російської нафтової галузі та одна з найбільших публічних нафтогазових компаній світу. Основними видами діяльності НК "Роснефть" є розвідка і видобуток нафти й газу, виробництво нафтопродуктів і продукції нафтохімії, а також збут виробленої продукції.

  ВАТ "Сургутнефтегаз", Росія
  www.surgutneftegas.ru

  Одне з найбільших підприємств нафтової галузі Росії. На його частку припадає близько 13 % обсягів видобутку нафти в країні і 25% газу, що видобувається нафтовими компаніями Росії.

  ВАТ "ЛУКОЙЛ", Росія
  www.lukoil.ru

  Одна з найбільших міжнародних вертикально інтегрованих нафтогазових компаній. Основними видами діяльності Компанії є розвідка і видобуток нафти й газу, виробництво нафтопродуктів і нафтохімічної продукції, а також збут виробленої продукції .

  ЗАТ "Пургаз", Росія

  ЗАТ "Пургаз" створено для реалізації проекту промислового освоєння сеноманських покладів Губкінського нафтогазоконденсатного родовища з запасами близько 400 млрд. м3 газу, розташованого на території Пуровского району.

  ВАТ "Cода", м.Стерлітамака, Росія
  www.soda.ua

  ВАТ "Сода", м.Стерлітамака - одне з найбільших підприємств хімічної промисловості Росії, що об'єднує виробництво, виготовляє понад 100 найменувань продукції.

  Компанія "Силові машини", Росія
  www.power-m.ru

  Провідний російський виробник і постачальник комплексних рішень в області енергомашинобудування, що включають інжиніринг, виробництво, поставку, монтаж, сервіс і модернізацію обладнання для теплових, атомних, гідравлічних і газотурбінних електростанцій.

  ВАТ "Концерн з виробництва електричної та теплової енергії на атомних станціях", Росія
  www.rosenergoatom.ru

  ЗАТ "Атомстройекспорт", Росія
  www.atomstroyexport.ru

  Провідна російська організація, підконтрольна Держкорпорації "Росатом", що реалізує міжурядові угоди про співпрацю в галузі атомної енергетики. Основний напрямок діяльності - управління спорудженням сучасних, таких що відповідають усім міжнародним вимогам атомних електростанцій і реконструкцією раніше збудованих.

  ВАТ "Щекіноазот", Росія
  www.n-azot.ru

  Об'єднана Хімічна Компанія "Щекіноазот" є комерційною компанією, що представляє інтереси великих хімічних підприємств Росії, що спеціалізуються на виробництві продуктів основної промислової хімії, інженерних пластиків, синтетичних ниток, спеціальних і споживчих продуктів. ВАТ "Щекіноазот" - є одним з лідерів по виробництву найрізноманітніших продуктів промислової хімії та хімічного обладнання.

  ТОВ "ВО "Киришинефтеоргсинтез", Росія
  www.kinef.ru

  ТОВ "ВО "Киришинефтеоргсинтез" - єдиний нафтопереробний завод на Північному Заході Росії.

  ТОВ "КИНЕФ" є загальновизнаним лідером оптової торгівлі на Північному Заході Росії та займається виробництвом усіх видів палива, продукції, що користується великим попитом в нафтохімічній і лакофарбовій промисловості, на підприємствах побутової хімії та в будівельній індустрії.

  ГК "ЛЕННІІХІММАШ", Росія
  www.niihimmash.ru

  ГК "ЛЕННІІХІММАШ", постійно удосконалюючи та впроваджуючи у своє виробництво інноваційні технології, прагне відповідати рівню компанії західного зразка, що здатна  виконувати весь спектр робіт з реалізації EPC EPCM контрактів. Компанія має великий досвід у розробці проектівб як установок комплексної підготовки вуглеводневого газу, так і технологічних ліній з глибокої переробки природного і супутного нафтового газу та комплексного проектування ГПЗ з отриманням широкого діапазону товарних продуктів ШФЛУ, ПБТ, індивідуальних вуглеводнів, етану, гелію.

  НАК "Нафтогаз України", Україна
  www.naftogaz.com

  Національна акціонерна компанія "Нафтогаз України" є провідним підприємством паливно-енергетичного комплексу однієї з найбільших компаній України, та виробляє восьму частину валового внутрішнього продукту України та забезпечує десяту частину надходжень до Державного бюджету.

  ДП НВКГ "Зоря - Машпроект", Україна
  www.zmturbines.com

  ДП НВКГ один з лідерів світового газотурбобудування . Підприємство проектує і виготовляє газові турбіни для морських кораблів і суден, для електроенергетики і газотранспортних магістралей, відкриваючи світу нові можливості.

  Концерн "Стірол", Україна
  www.stirol.net

  Виробник мінеральних добрив та аміаку, лікарських препаратів, клеїв, фарб і покриттів.

  ВАТ "Алчевський коксохімічний завод", Україна

  Коксохімічне підприємство - одне з найбільших в Донбасі, забезпечує потреби сусіднього Алчевського металургійного комбінату в коксі.

  Черкаське ВАТ "Азот", Україна
  www.azot.cherkassy.net

  Одне з найбільших підприємств в Україні з виробництва мінеральних добрив, іонообмінних смол, капролактаму та іншої хімічної продукції.

  ВАТ "Кримський содовий завод", Україна
  www.cs.ua

  Провідне підприємство з виробництва технічної кальцинованої соди в Україні, забезпечує близько 80% потреб внутрішнього ринку, є єдиним в Україні виробником і експортером важкої кальцинованої соди (сода марки А).

  ВАТ "Нафтан", Республіка Білорусь
  www.naftan.by

  Найбільше підприємство Республіки Білорусь з переробки нафтопродуктів.

  Державний концерн "Туркменнефть", Туркменістан

  Є найбільшим підприємством нафтогазової галузі Туркменістану.

  Державний концерн "Туркменгаз", Туркменистан

  Державний концерн "Туркменгаз" в даний час здійснює розробку газових і газоконденсатних родовищ, видобуток газу і газового конденсату, переробку та транспортування газу, газового конденсату та скрапленого газу.

  ВАТ "Навоіазот", Узбекистан
  www.navoiyazot.uz

  ВАТ "Navoiyazot" - найбільше підприємство хімічної галузі Узбекистану. ВАТ "Navoiyazot" є провідним виробником мінеральних добрив в Узбекистані, а також широкого асортименту продуктів органічного синтезу та волокна нітрон.

  "Булгартрансгаз", Болгарія
  www.bulgartransgaz.bg

  "Булгартрансгаз" є оператором мережі національних газопроводів Республіки Болгарія.

  "Боташ", Туреччина
  www.botas.gov.tr

  BOTAS Petroleum Pipeline Corporation ("BOTAS") національна турецька компанія, головною діяльністю якої є транспортування і продаж газу та нафтопродуктів.

  ВАТ "Soda Sanayi", Туреччина
  www.sodakrom.com

  Найбільший завод з виробництва соди на Близькому Сході.

  Содовий завод "Solvay", Італія
  www.solvay.it

  Велике підприємство хімічної промисловості. Входить до міжнародної групи Solvay (Бельгія).

  Публічне Акціонерне Товариство "Сумське машинобудівне науково - виробниче об'єднання ім. М. В. Фрунзе"
  http://frunze.com.ua

  Адреса:
  вул. Горького, 58
  м. Суми, Україна
  40004

  Довідкова:

  Телефон:
  +38 (0542) 250-539
  +38 (0542) 686-333

  Приймальня генерального директора Цимбала Олексія Юрійовича

  Телефон/факс:
  +38 (0542) 786-820
  +38 (0542) 786-821

  Прес-центр

  Начальник інформаційного відділу Кириченко Діана Миколаївна

  Телефон:
  +38 (0542) 780-608
  e-mail: kirichenko_d@frunze.com.ua

  Представництво в Москві

  Телефон:
  +7 (495) 745-8828
  Факс:
  +7 (495) 745-8831
  e-mail: a.malohatko@frunze.msk.ru

  Директор представництва Малохатка Олександр Миколайович

  Представництво в Києві

  Телефон/факс:
  +38 (044) 490-5883
  +38 (044) 490-5884
  e-mail: frunze-kiev@ukr.net

  Директор представництва Курбатов Олексій Юрійович

  Представництво в Туркменістані

  Телефон/факс:
  +99 ( 312 ) 935-700
  +99 ( 312 ) 938-078
  e-mail: frunzeturkm@rambler.ru

  Директор представництва Оразнєпєсов Батир Какаджанович


  Представництво в Азербайджані

  Телефон/факс:
  +99 (412) 447-4568
  +99 (412) 497-1248
  e-mail: frunze@azerin.com

  Директор представництва Талибов Акіф Заманович

  Save to PDF
  ВАТ "Турбоатом"
  • Про компанію
  • Керівництво
  • Продукція
  • Технічні можливості
  • Географія поставок
  • Контакти

  ВАТ "Турбоатом" - головна наукова організація Міністерства промислової політики України в енергетичному машинобудуванні. Турбоатом входить до числа провідних турбобудівних фірм світу.

  ВАТ "Турбоатом" має міжнародний сертифікат відповідності системи управління якістю вимогам стандарту ISO 9001:2000.

  Підприємство спеціалізується на випуску турбін для:

  • теплових електростанцій (ТЕС);
  • атомних електростанцій (АЕС) і теплоелектроцентралей (ТЕЦ);
  • гідравлічних турбін для гідроелектростанцій (ГЕС) і гідроакумулюючих електростанцій (ГАЕС);
  • газових турбін і парогазових установок (ПГУ) для ТЕС;
  • іншого енергетичного устаткування.

  Виробничі потужності дозволяють випускати на рік парових і гідравлічних турбін загальною розрахунковою потужністю відповідно 8 млн. кВт і 2 млн. кВт. Виробництво турбін здійснюється за замкнутим циклом: від проектно-конструкторських і науково-дослідних робіт до виготовлення, складання, випробування турбін і відвантаження.

  Дата заснування: 1934
  Площа земельної ділянки: 50,5 га
  Чисельність працюючих: 5691 чоловік

  Суботін Віктор Георгійович
  Генеральний директор

  У 1982 році закінчив Харківський автомобільно-дорожній інститут за спеціальністю "Автомобілі та автомобільне господарство". У 1995 році закінчив Харківський державний університет ім. М. Горького за спеціальністю "Фінанси і кредит".

  Кандидат економічних наук. Дійсний член (академік) Академії технологічних наук України. Академік Інженерної академії України. Член - кореспондент Міжнародної інженерної Академії наук України.

  Генеральний директор ВАТ "Турбоатом" з 2007 року.

  Черкаський Олексій Юрійович
  Перший заступник генерального директора

  У 1996 році закінчив Харківський авіаційний інститут за спеціальністю "Авіаційні двигуни і енергетичні установки". У 2000 році закінчив Харківський державний економічний університет за спеціальністю "Фінанси".

  З 2007 по 2010 рр. - Заступник генерального директора з економіки та фінансів ВАТ "Турбоатом". З березня 2010 р. Перший заступник генерального директора.

  Виробництво парових турбін представляє собою повний цикл створення устаткування: науково-дослідні, проектно-конструкторські роботи, виробництво, випробування, шеф-монтаж, пуск і наладка, технічний інженерний супровід, забезпечення ремонтів, модернізація обладнання в процесі експлуатації.

  На підприємстві працюють цільові лабораторії з випробування матеріалів, систем елементів турбін відповідно до вимог міжнародних норм.

  Технічний рівень парових турбін ВАТ "Турбоатом" характеризується високим ККД. і високим коефіцієнтом готовності.

  У процесі розробки нових конструкцій і виробництва турбін використовуються новітні досягнення теоретичних і експериментальних науково-дослідних і дослідницько-конструкторських робіт з урахуванням збереження наступності та уніфікації на базі накопиченого досвіду.

  Підприємство має в своєму розпорядженні унікальну науково-дослідницьку базу, на якій проводиться натурне або модельне відпрацювання найбільш відповідальних вузлів для забезпечення необхідних аеродинамічних, вібраційних, характеристик міцності.

  Дослідження проводяться за двома напрямками: математичні дослідження параметричних моделей деталей і вузлів, фізичні дослідження моделей і натурних елементів турбіни.

  Для проведення комплексу експериментальних робіт є велика кількість випробувальних стендів, які оснащені пристроями електронної обробки даних.

  Підприємство співпрацює з науково-дослідницькими та проектно-конструкторськими організаціями України та Росії.
  Номенклатура виготовлення парогазових турбін включає:

  Парові турбіни для ТЕС:

  • конденсаційні турбіни до 299 МВт
  • конденсаційні турбіни понад 300 МВт
  • теплофікаційні турбіни

  Парові турбіни для АЕС:

  • парові турбіни з частотою обертання ротора 25с - 1
  • парові турбіни з частотою обертання ротора 50 c - 1 , 60 с- 1


  Газотурбінні установки і ПГУ:

  • газотурбінні установки
  • парові турбіни для ПГУ
  • газові турбіни

  Парові турбіни з протитиском:

  • парові турбіни потужністю до 5 МВт
  • парові турбіни потужністю 5-12 МВт
  • парові турбіни з регульованими відборами пари потужністю 6-35 МВт

  Допоміжне обладнання:

  • теплообмінне обладнання: нагрівачі повітря, маслоохолоджувачі, підігрівачі води мережі,
  • повітродувки, ежектори, тягодуттьові машини, ротори до тягодутьевих машин,
  • фільтри

  Починаючи з 1953 року, підприємство виробляє всі види реактивних гідротурбін і передтурбінних затворів для вітчизняних і зарубіжних ГЕС і ГАЕС.

  Розробка та проектування гідроенергетичного обладнання виконується спеціальним конструкторським бюро "Турбогідромаш".

  СКБ "Турбогідромаш", завдяки наявності кваліфікованих фахівців і власної експериментальної бази, виконує весь комплекс науково-дослідних і проектно-конструкторських робіт для створення сучасних гідравлічних машин, у тому числі:

  • розробляє проточні частини для всіх типів реактивних гідротурбін, оборотних гідромашин і передтурбінних затворів;
  • проектує нове гідротурбінного обладнання, виконуючи весь необхідний обсяг гідродинамічних, міцності та інших спеціальних розрахунків;
  • виконує проекти з модернізації обладнання, що відпрацювало свій ресурс ;
 • проводить енергокавітаціонні, пульсаційні, ерозійні, силові випробування моделей гідротурбін, оборотних гідромашин, а також дослідження вузлів і механізмів;
 • проводить обстеження стану обладнання, що підлягає реконструкції, із застосуванням сучасних технічних засобів, у тому числі з проведенням випробувань на ГЕС;
 • проводить прогнозування залишкового ресурсу елементів обладнання, що підлягає реконструкції, з використанням фізико-математичних моделей руйнування;
 • проводить приймально-здавальні випробування моделей гідротурбін і оборотних гідромашин, в тому числі модернізованих проточних частин, на спеціальних стендах лабораторії ;
 • здійснює шефнагляд за монтажем устаткування;
 • виконує пусконалагоджувальні роботи та випробування;
 • проводить гарантійні натурні випробування гідротурбінного обладнання;
 • виконує гарантійне та сервісне обслуговування обладнання.
 • Номенклатура гідротурбінного обладнання:

  • гідротурбіни поворотно-лопатевого типу з маслонаповненими робочими колесами та екологічно чистими робочими колесами (без масла в порожнині втулки робочого колеса в зоні лопатей) на напори 6-70 м - потужністю 10-230 МВт
  • гідротурбіни радіально-осьового типу на напори 30-405 м потужністю 10-600 МВт
  • горизонтальні капсульні гідротурбіни потужністю 5-40 МВт
  • оборотні гідромашини на напори 50-170 м потужністю 40-400 МВт
  • пропелерні гідротурбіни на напори 10-40 м потужністю до 120 МВт
  • дискові затвори діаметром від 1,0 до 7,6 м на натиски 10-230 м
  • кульові затвори діаметром від 0,8 до 4,2 м на натиски до 950 м
  • вбудовані циліндричні затвори діаметром від 3,43 до 10,74 м на натиски до 310 м
  • турбіни - гідравлічні для малих ГЕС потужністю до 25 МВт

  ВАТ "Турбоатом" є виробником енергетичного устаткування енергомашинобудівного комплексу України і входить до числа провідних турбобудівних фірм світу.

  Підприємство спеціалізується на випуску парових турбін для теплових електростанцій (ТЕС), атомних електростанцій (АЕС) і теплоцентралей (ТЕЦ), гідравлічних турбін для гідроелектростанцій (ГЕС) і оборотних гідромашин для гідроакумулюючих електростанцій (ГАЕС), газових турбін і парогазових установок (ПГУ) для ТЕС і іншого енергетичного устаткування.

  Крім того, можливості підприємства дозволяють виробляти широкий спектр непрофільної продукції, в основі виготовлення якої покладені передові технології механоскладального, зварювального та металургійного виробництва. Технологічні можливості механоскладального виробництва

  Механоскладальне виробництво у ВАТ "Турбоатом" є основним технологічним процесом і становить близько 65 % від загального обсягу технологічних робіт.

  Дане виробництво володіє усім обладнанням для виконання таких робіт, як точіння, фрезерування, розточування, свердління, шліфування, різефрезерування, різенакатування, нарізку зубців, дробоструминне очищення і фарбування, складання і випробування. У його розпорядженні знаходиться 937 одиниць металорізальних верстатів, у тому числі верстатів з ЧПУ - понад 80 од., унікальних верстатів - 125 од. Для транспортування, установки і складання деталей і вузлів виробничі цехи оснащені мостовими кранами вантажопідйомністю 10, 20, 30, 50, 100 і 200 тонн.

  Обробка деталей типу "вал" виробляється на унікальних токарних верстатах з ЧПК з діаметром обробки до 5000 мм, довжиною до 16 000 мм і з максимальною вантажопідйомністю до 200 тонн.

  Обробка корпусних деталей проводиться на поздовжньо-фрезерних і фрезерно-розточувальних верстатах, в тому числі, обробних центрах із ЧПК. Максимальні габарити оброблюваних деталей становлять:
  довжина - до 17 000 мм, ширина - до 5800 мм, висота - до 5 000 мм.

  Для обробки корпусних і кільцевих деталей використовуються також унікальні токарно-карусельні верстати з максимальним діаметром оброблюваних деталей до 20 000 мм, висотою до 5200 мм і сумарною масою до 400 тонн.

  Фрезерування поверхонь складної форми здійснюється на унікальних горизонтально-розточувальних верстатах з ЧПК, оснащених поворотними столами вантажопідйомністю до 125 тонн.

  Підприємство має можливостями покриття сталевих деталей методами хромування, матового нікелювання, хімічного оксидування, цинкування. Максимальні габарити деталей 300х1500 мм, максимальна маса до 1500 кг.

  Заготівельне виробництво володіє наступними можливостями:

  Кисневе різання вуглецевих і низьколегованих сталей товщиною від 4 до 160 мм будь-якої конфігурації (ручні різаки, напівавтомати, фланцерізи, АСШ - 70, машини з ЧПУ).
  Плазмова різка високолегованих сталей, кольорових металів товщиною від 6 до 56 мм.

  Механічна різка :

  • гільйотина - завтовшки до 16мм ;
  • дискові ножиці - товщиною до 4 мм;
  • прес-ножиці - куточок 100х100х10 мм;
  • механічна ножівка - O 159 мм.

  Гнуття сталей:

  • з межею плинності до 400 ... 500МПа;
  • товщиною до 120 мм (залежно від ширини);
  • максимальна ширина вальців - 5 метрів;
  • вальцівка куточка - 50х50х5 мм.

  Гнуття труб на верстаті з ТВЧ:

  • з вуглецевих сталей - до O219 мм;
  • з легованих сталей - до O159 мм.

  Правка листів:

  • на пресах - завтовшки до 160 мм;
  • на правильних вальцях - завтовшки до 40 мм.

  Зварювальне виробництво володіє:

  Технологією зварювання:

  • вуглецевих ;
  • теплостійких ;
  • нержавіючих ;
  • аустенітних сталей.

  Способами зварювання:

  • ручне дугове покритими електродами (РДЕ);
  • дугове в захисних газах (МІГ / МАГ);
  • автоматичне під шаром флюсу (АСФ);
  • вольфрамовим електродом в інертних газах (ВІГ);
  • напівавтоматичне дугове зварювання в СО2.

  Спеціалізованими ділянками:

  • зварних роторів вагою до 200 т (зварювання у вузьку розділку під шаром флюсу);
  • орбітальної ВІГ-зварювання з'єднань "труба-трубна дошка" (для теплообмінних апаратів);
  • електродугового напилення (алюмінієм) деталей гідротурбін;
  • зварювання радіально-осьових робочих коліс;
  • зварювально-штампованих лопаток.

  Печами для термообробки зварних конструкцій:

  • довжиною до 13 метрів,
  • висотою до 4 метрів,
  • шириною до 5 метрів,
  • вагою до 200 тонн.

  Зварювальне виробництво займає 30-35% усіх виробничих площ заводу і має виробничі потужності для виготовлення близько 30 тис.тонн зварних конструкцій на рік.

  Зварювальне виробництво має дозвіл Держнаглядохоронпраці на експлуатацію об'єктів підвищеної небезпеки:

  • зварювальне обладнання;
  • обладнання для газополум'яної обработкпі матеріалів.

  На виконання робіт підвищеної небезпеки:

  • зварювальні, газополум'яні, наплавочні роботи;
  • роботи із застосуванням ручних пневмоінструментів.

  Дозвіл на право проведення атестації зварників на допуск до виконання робіт:

  • з ручного дугового зварюванням РДС;
  • зі зварюванням плавиться в активних газах МАГ;
  • зварюванням вольфрамовим електродом в інертних газах ВІГ;
  • зварюванням під флюсом СФ.

  Відділ головного зварювальника має кваліфікованими кадрами по зварювальному виробництву, в тому числі й міжнародного рівня.

  Основні напрямки діяльності відділу головного зварника:

  • розробка технології на заготівельні роботи;
  • розробка технології на зварні конструкції;
  • конструкторська розробка нестандартного обладнання і оснащення для зварювального виробництва;
  • нормування робіт у заготівельно-зварювальному виробництві;
  • оснащення зварювального виробництва новим зварювальним устаткуванням;
  • дослідження і дослідні роботи зі зварювання із залученням науково-ісследователькіх інститутів, в тому числі ІЕЗ ім.Є.О.Патона.

  Технологічні можливості металургійного виробництва

  Ливарне виробництво володіє наступними можливостями:

  Лиття заготовок з вуглецевих, легованих і нержавіючих сталей вагою від 100 до 10 000 кг:

  • виплавка сталі виробляється в електродугових печах із застосуванням мікролегування;
  • здійснюється, продування металу киснем в печі і аргоном в ковші.

  Заготівля з кольорових сплавів вагою від 1 до 450 кг:

  • бронза (марки Бр010Ф1, Бр05Ц5С5, БрА9Ж3);
  • алюміній АЛ-2;
  • латунь ЛЦ40Мц3Ж.

  Модельний цех виробляє:

  • дерев'яні моделі для ливарного виробництва будь-якої складності.

  Отримання якісних заготовок забезпечується використанням сучасного формувального обладнання та сумішей на основі фуранових смол.

  Якість продукції, що виготовляється відповідає вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Ковальське виробництво володіє наступними можливостями:

  Виготовлення викування методами:

  • вільного кування;
  • штампування в підкладному інструменті на молотах з вагою падаючих частин від 150 до 3150 кг.

  Марки сталей: вуглецеві конструкційні, низьколеговані, леговані, високолеговані, корозійностійкі, жароміцні.

  Номенклатура:

  • диски і раскатні кільця - діаметром до 900 мм, масою до 300 кг.
  • вали - діаметром бочки до 300 мм, довжиною до 2000 мм, масою до 400 кг.
  • бруски, пластини та інші викування - масою до 400 кг.
  • фасонні викування.

  Заготовками є:

  • прокат круглого і квадратного перетину розміром до 300 мм;
  • ковальські злитки вагою 675 кг.

  Різка заготовок проводиться на стрічкопилкових станках.

  Термічне виробництво володіє такими потужностями:

  Хіміко-термічна обробка (азотування) деталей розмірами 600x650x2100 мм
  Зняття внутрішніх напружень після зварювання із завантаженням до 200 тонн:

  • шахтна піч - 8000x4500 мм;
  • піч з викатним черінем - 5000x12000x450 мм.

  Термічна обробка:

  • забезпечення механічних властивостей на довгомірних деталях у вертикальному положенні O 500:2250 мм
  • деталей в соляних і селітрових ваннах O 200:450 мм

  ВАТ "Турбоатом" є членом асоціації ливарників України. Центральна заводська лабораторія володіє потужностями для:

  • проведення хімічного аналізу вуглецевих і легованих сталей, сплавів на мідній, алюмінієвій, нікелевої основі;
  • визначення вмісту азоту і кисню в металі;
  • випробування механічних властивостей матеріалів і конструкцій, у тому числі за підвищених температур;
  • ультразвукового, магнітного, вихрострумового, капілярного, радіографічного контролю виливок, викування і зварних з'єднань, в т. ч. великогабаритних;
  • контролю якості продукції за наступними критеріями - жароміцність, тривала міцність, опір повзності, релаксаційна стійкість;
  • визначення гарантованих характеристик жароміцності за заданий термін служби - з використанням сучасних програмних методів.

  Турбіни виробництва ВАТ "Турбоатом" успішно працюють на електростанціях 45 країн Європи, Азії, Америки та Африки.

  Більше 260 парових турбін сумарною потужністю понад 60 млн. кВт виготовлені для теплових електростанцій, з них 55 турбін для 16 ТЕС далекого зарубіжжя.

  Для 24 АЕС виготовлено 169 турбін сумарною потужністю більше 60 млн. кВт, з них 40 турбін для 7 АЕС далекого зарубіжжя. "Турбоатом " поставив 13 % турбін для АЕС від загальних обсягів поставок на світовому ринку турбін АЕС і займає за цим показником 4 - е місце серед турбобудівних фірм світу. В Україні 3 діючі АЕС (Запорізька, Южноукраїнська , Рівненська) укомплектовані турбінами "Турбоатом" потужністю 220, 1000 і 1100 МВт.

  На 100 ГЕС чотирьох континентів поставлені більше 400 гідротурбін загальною потужністю близько 32 млн. кВт і 450 гідрозатворів для ГЕС та насосних станцій.

  Виготовлені ВАТ "Турбоатом" турбіни надійно працюють на АЕС "Ловііса" (Фінляндія), "Пакш" (Угорщина), "Козлодуй" (Болгарія); на ТЕС "Нанкін" і "Інкоу" (Китай), "Маріца - Схід" (Болгарія); на ГЕС "Клостерфосс" і "Вігеландс Бруг" (Норвегія), "Сігалда" (Ісландія), "Пурнарі" (Греція), "Сальто Гранде" і "Пьедра дель Агіла" (Аргентина), "Агуамільпа" (Мексика) та інші.

  ВАТ "Турбоатом"
  http://www.turboatom.com.ua

  Адреса:
  Московський проспект, 199
  м. Харків, Україна
  61037

  Довідкове бюро

  Телефон:
  +38 (057) 349-2450

  e-mail: office@turboatom.com.ua 

  Відділ продажів

  Телефон:
  +38 (057) 349-2062
  +38 (057) 349-2285
  Факс:
  +38 (057) 759-9603

  Прес-служба

  Телефон:
  +38 (057) 349-2218

  Save to PDF
  ДП "Завод обважнених бурильних та ведучих труб"
  • Про компанію
  • Продукція
  • Технічні можливості
  • Контакти
  • Представництва

  Дочірнє підприємство "Завод обважнених бурильних і ведучих труб" побудовано в 1988 році і являє собою унікальне спеціалізоване підприємство, що застосовує високотехнологічне обладнання із замкнутим циклом виробництва: від виплавки сталі до випуску готової продукції.

  Завод займається виготовленням обважнених бурильних і ведучих труб для проведення бурильних робіт з видобутку нафти і газу, а також при геологорозвідувальному бурінні у всіх кліматичних зонах. Технологічний процес виготовлення гарантує високу якість і надійність продукції. Продукція нашого підприємства завоювала популярність і довіру споживачів далеко за межами України і має широкий ринок збуту в країнах СНД, на Далекому та Близькому Сході, в Європі та Північній Америці.

  Підприємство атестовано і має сертифікат, що дає право на використання офіційної монограми Американського Нафтового Інституту (API) "специфікація 7" при виробництві УБ і ВТ.

  Діюча система якості повністю відповідає стандарту ISO 9001, що підтверджено сертифікатом відповідності, виданим міжнародним сертифікаційним органом Bureau Veritas Quality International.

  ДП "Завод обважнених бурильних і ведучих труб" випускає наступні види продукції:

  Обтяжені бурильні труби:

  • Заготівля труби бурильної обтяженої (Тип В)
  • Заготівля труби бурильної обтяженої свердлувата (Тип ВВ)
  • Труба бурильна обтяжена гладка (Тип А)
  • Труба бурильна обтяжена з проточками під елеватор і клинове захоплення (Тип Б)
  • Труба бурильна обтяжена з проточками під елеватор і клинове захоплення, з наплавленням твердим сплавом (Тип Б /1)
  • Труба бурильна обтяжена зі спіральними канавками (Тип Е)
  • Труба бурильна обтяжена з проточкою під елеватор (Тип Л)
  • Труба бурильна обтяжена з проточкою під елеватор, з наплавленням твердим сплавом (Тип Л / 1)
 • Труба бурильна обтяжена з проточкою під клинове захоплення (Тип М)
 • Труба бурильна обтяжена з проточкою під клинове захоплення, з наплавленням твердим сплавом (Тип М/1)
 • Труба бурильна обтяжена зі спіральними канавками і проточкою під елеватор (Тип ЕЛ)
 • Труба бурильна обтяжена зі спіральними канавками і проточкою під елеватор, з наплавленням твердим сплавом (Тип ЕЛ/1)
 • Труба бурильна обтяжена зі спіральними канавками і проточкою під клинове захоплення (Тип ЕМ)
 • Труба бурильна обтяжена зі спіральними канавками і проточкою під клинове захоплення, з наплавленням твердим сплавом (Тип ЕМ/1)
 • Труба бурильна обтяжена зі спіральними канавками, проточками під елеватор і клинове захоплення (Тип ЄП)
 • Труба бурильна обтяжена зі спіральними канавками, проточками під елеватор і клинове захоплення , з наплавленням твердим сплавом (Тип ЄП/1)
 • Провідні бурильні труби:

  • Труба бурильна ведуча квадратна (Тип К)
  • Труба бурильна ведуча шестигранна (Тип Ш)

  Бурильні труби Heavy Weight:

  • Труба бурильна обтяжена з одним центральним потовщенням (Тип HW I)
  • Труба бурильна обтяжена з двома центральними потовщеннями (Тип HW II)
  • Труба бурильна обтяжена з центральним потовщенням зі спіральними канавками (Тип HW III)

  Завод включає в себе наступні виробництва:

  Металургія

  Устаткування металургійного виробництва дозволяє виплавляти широку гаму сталей : від низьколегованих до високолегованих і нержавіючих. Початковою сировиною для виплавки сталей є металевий лом. Плавки виробляються в електродугових печах з подальшою обробкою і доведенням на установці обробки поза піччю сталі з електромагнітним перемішуванням і вакуумуванням, що дозволяє одержати сталь високої чистоти та якості. Розливання сталей виробляється на установці безперервного розливання сталі для отримання блюмів квадратного перетину з розмірами сторони від 200 до 500 мм, довжиною до 5000 мм і регламентується геометричними параметрами кінцевого продукту. Спеціальні сталі розливаються в виливниці вагою виливка 6т, 9т, 14т.

  Ковальське виробництво

  Ковальське виробництво включає в себе радіально-кувальну машину і швидкодіючий прес, що дозволяють отримати ковану заготовку діаметром від 90 мм до 350 мм і довжиною до 17 м для виробництва обважнених бурильних і ведучих труб. Далі заготовки піддаються термічній обробці, що включає в себе гартування з подальшим високим відпустканням для отримання необхідних фізико-механічних властивостей майбутніх виробів.

  Механічна обробка

  Механікообробний цex являє собою потокову лінію, оснащену високопродуктивним спеціальним обладнанням для виробництва обважнених бурильних і ведучих труб, і включає в себе:

  • токарські безцентрові верстати для обробки заготовок по зовнішній поверхні;
  • бурильні верстати для глибокого буріння;
  • різьбонарізні верстати для нарізки конічних внутрішніх і зовнішніх різьб;
  • спеціальні верстати для обробки труб, включаючи автомати для наплавлення твердим сплавом.

  Наплавлення твердим сплавом

  Для збільшення терміну служби нашої продукції при бурінні свердловин в абразивних пластах, на вимогу замовника, ми виконуємо поставку обважнених бурильних труб з наплавленням твердим сплавом. Матеріалом для наплавлення служить карбід вольфраму. Процес наплавлення ведеться в автоматичному режимі з суворим дозуванням матеріалів наплавлення. Стандартний шар наплавлення збільшує зовнішній діаметр УБТ на 1 / 32 дюйма.

  Дочірнє Підприємство "Завод обважнених бурильних і ведучих труб"
  http://ubt-ua.com

  вул. Комарова , 2
  м. Суми , Україна
  40020

  Директор Віктор Чернявський

  Телефон/факс:
  +38 (0542) 701-415
  +38 (0542) 771-401
  E-mail:
  info@ubt.sumy.ua

  Заступник директора з комерції

  Телефон/факс:
  +38 (0542) 701-481
  E-mail:
  natalya_guchenko@ukr.net
  d.renkas@esfmc.com

  Представництво в Україні , м. Київ:

  Телефон/Факс:
  +38 (044) 490-5883

  e-mail: frunze@i.kiev.ua

  Представництво в Росії, м. Москва:

  Телефон:
  +7 (495) 745-8830
  Факс:
  +7 (495) 745-8831

  Заступник директора представництва по продукції ДП "Завод УБіВТ"

  Save to PDF
  Публікації
  Повноцінний сall-центр в ЛЕО розпочне роботу в березні 2014.

  Відкриття сall-центру значно спростить спілкування між фахівцями компанії і споживачами.

  Відвантаження устаткування до Юрхарівського родовища

  ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" розпочало відвантаження обладнання до Юрхарівського нафтогазоконденсатного родовища.

  ЗТР на виставці "Енергія - 2013"

  ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) бере участь у щорічній спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки.

  Про фонд

  Компанію Energy Standard Fund Ltd було засновано 31 грудня 2007 на території Кіпру.

  28 січня 2008 року компанія Energy Standard Fund Ltd отримала  ліцензію міжнародного приватного фонду спільного інвестування , видану Центральним Банком Кіпру.

  Інвестиційною метою Energy Standard Fund Ltd є збільшення капіталу згідно інвестиційної декларації з обов'язковим контролем ризиків та диверсифікованості вкладень за галузями та країнами. Нині Фонд здійснює спільні інвестиції в Росії, Україні, Узбекистані, а також в якості потенційних інвестицій розглядає бізнес-проекти в Європі та Азії.

  More
  Прес-центр

  Презентация Фонда

  Обзор активов Energy Standard Fund Ltd

  • Производство трансформаторов и электротехнического оборудования
  • Производство оборудования для нефте-газового сектора
  • Распределение электроэнергии
  • Транспорт и логистика
  • Девелопмент
  More