Електроенергетика

Даний напрямвключає керовані самостійно ПАТ "Вінницяобленерго", ПрАТ "​​ПЕЕС "ЦЕК" і ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання", а також міноритарні частки у ПАТ "Полтаваобленерго", ПАТ "Чернігівобленерго", ПАТ "Сумиобленерго" та інших компаніях електроенергетики.

 • Фонд здійснює успішне інвестування в енергопостачальні підприємства протягом 6 років.
 • Дані підприємства виробляють і постачають електроенергію на території більше 137 000 кв. км.    
 • Сукупна довжина ліній електропередач з напругою 220 кВ і нижче становить більш ніж 195 000 км.    
 • Підприємства обслуговують більш ніж 3,7 млн споживачів.
 • Середньорічний обсяг поставленої електроенергії становить більш ніж 15 450 млн кВт ч.
 • На підприємствах працюють більш ніж 22,5 тис чоловік.
ЕлектроенергетикаЕлектроенергетикаЕлектроенергетика
Save to PDF
ТОВ "Луганське Енергетичне Об'єднання"
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Технічні показники
 • Контакти

Товариство з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об'єднання" здійснює постачання і передачу електроенергії на території Луганської області площею 26700 квадратних кілометрів. За обсягом енергії , що постачається компанія входить до п'ятірки найбільших в Україні.

Компанія ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" забезпечує електроенергією 1.057.420 побутових споживачів, а також 24.820 споживачів юридичних осіб та фізичних осіб підприємців, серед яких велику частку становлять підприємства металургійної, хімічної, машинобудівної та вугільної промисловості.

Енергокомпанія є спадкоємицею електромереж і підстанцій, які було збудовано ще в минулому столітті. В цілому становлення електроенергетики в Луганську почалося в 80-і роки XVIII століття з будування повністю електрифікованого патронного заводу. Запуск міської електростанції в жовтні 1913 року і подачу електроенергії до

будинків луганчан прийнято вважати днем народження енергетики Луганщини.

У 1920 році на Донбасі було введено приблизно 20% всіх робочих потужностей, передбачених Державним планом електрифікації Росії. Одночасно з розвитком генеруючих електростанцій проводилася побудова електричних мереж для енергопостачання промислових підприємств і транспорту.

До початку 70-х років у виробниче енергетичне об'єднання "Донбасенерго" з центром управління в м.Горлівка Донецької області входили всі генеруючі та передавальні потужності Донецької та Луганської областей. Після розпаду Радянського Союзу в 1995 році, з метою реструктуризації галузі згідно з наказом Міненерго, підприємство було розділено. У "Донбасенерго" залишилися енергогенеруючі об'єкти, а поставкою та передачею електроенергії стали займатися ДАЕК "Донецькобленерго", ДАЕК "Луганськобленерго" і магістральні електричні мережі.

У 1998 році державна акціонерна енергопостачальна компанія "Луганськобленерго" була перетворена у відкрите акціонерне товариство, а 2 квітня 2001 року, на його базі засновано Товариство з обмеженою відповідальністю "Луганське енергетичне об'єднання".

Першочерговими завданнями ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" є технічне переоснащення, модернізація підстанцій і ліній електропередач, вдосконалення передавальних потужностей енергооб'єднання, телемеханізація підстанцій. Фінансування даних задач складає основну частину щорічної інвестиційної програми.

Для забезпечення гарантовано високого рівня якості постачання і передачі електроенергії, в листопаді 2009 року ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" пройшло сертифікацію на відповідність системи менеджменту якості вимогам міжнародного стандарту ISO 9001:2008. Повторне підтвердження відповідності системи менеджменту якості вимогам стандарту було проведено в 2012 році.

Чорний Віктор Іванович
Технічний директор

Освіта: Харківський інженерно - педагогічний інститут за спеціальністю - електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства.

В енергетиці з 1979 р. - диспетчер району мереж, майстер, заступник начальника з енергозбуту, начальник Харківського РРЕС АК "Харківобленерго".

 • 2003-2004 рр.. - Заступник директора технічного департаменту розподільних мереж ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання";
 • 2004-2011 рр.. - Директор технічного департаменту ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання";
 • 2011-2012 рр.. - Заступник директора технічного департаменту розподільних мереж ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".
 • З жовтня 2012 р. - технічний директор ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання".

До складу технічної бази енергопостачальної компанії входять:

- Високовольтні мережі (35 - 110 кВ), що складаються з підстанцій (110 кв - 85 шт., 35 кВ - 296 шт.), Повітряних ліній електропередачі (110 кв - 2533,603 км., 35кВ - 3405,024 км), кабельних ліній (14,82 км.);

- Розподільні мережі (0,4-6-10 кВ), що включають повітряні лінії (6-10

кВ - 9246,99 км., 0,4 кВ - 17687,961 км.), Кабельні лінії (6-10 кВ - 2054,751 км., 0,4 кВ - 1364,964 км.), трансформаторні підстанції (8322 шт.), розподільні пункти (144 шт.).

Сумарно протяжність всіх ліній електропередачі ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" становить 36 308,11 км.

Персонал ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання" налічує понад 6000 чоловік. Компанія має дворівневу структуру управління.

Організаційна структура підприємства складається з апарату управління, об'єднуючого десять дирекцій, і 21-го району електричних мереж.

Першочерговими завданнями для енергокомпанії є заходи з переоснащення, модернізації та реконструкції технічної бази. Ці заходи спрямовані на підвищення якості електропостачання і зниження технологічних втрат електроенергії.

Товариство з Обмеженою Відповідальністю "Луганське Енергетичне Об'єднання"

Адреса:
вул. Горького, 123
м. Старобільськ, Луганська обл., Україна
92702

Телефон:
+380 (6461) 212-83
e-mail:
leo.info.lg@gmail.com

Save to PDF
ПАТ "Чернігівобленерго"
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Технічні показники
 • Контакти

ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"  забезпечує електроенергією споживачів однієї з найбільших за територією областей країни – Чернігівської області.

Підприємство займається розвитком, експлуатацією та реконструкцією електричних мереж, забезпечує передачу і розподіл електроенергії, здійснює технологічне приєднання споживачів та будівництво нових електромереж.

Концепція розвитку ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" передбачає якісне і надійне електропостачання споживачів, а також задоволення зростаючого попиту на електричну енергію у регіоні.

Клієнтами Товариства є близько 550 тисяч побутових споживачів і 11,7 тисяч юридичних осіб, переважна більшість яких сільськогосподарські та промислові. За рік через електромережі ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" передається близько двох мільярдів кіловат-годин електроенергії.

Історія розвитку електроенергетики в Чернігівській області налічує більше 100 років. Перша спроба електрифікації була зроблена ще в 1883 році. Сучасний етап розвитку електромереж області розпочався в 1998 році з об'єднання Північних і Південних підприємств електромереж, 22-х  районів електромереж Чернігівської області та Чернігівських міських електромереж в єдине підприємство - Відкрите

Акціонерне Товариство Енергопостачальна Компанія "Чернігівобленерго". Сучасну назву – ПУБЛІЧНЕ АКЦІОНЕРНЕ ТОВАРИСТВО "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО"  підприємство отримало 18 квітня 2011р.

Підприємство динамічно розвивається, інвестує значні кошти в розвиток електромереж та нові технології, залучає найкваліфікованіші кадри, навчає та мотивує персонал. Будівництво енергооб'єктів та розвиток мереж, що відбуваються сьогодні, дозволяють Товариству використовувати сучасні технології та ефективні напрацювання, тим самим формуючи нові стандарти якості в електропостачанні споживачів області.

Ткач Володимир Іванович
т.в.о. Голови правління

Народився в 1972 році в Одеській області.

Освіта: Одеський національний політехнічний університет за спеціальністю "Електротехнічні системи електроспоживання"

Професійний досвід:

 • 1992-1998 - працював у ПЕС НО "Одесaміськсвітло" водієм електромережевої ділянки;
 • 1998-2001 - майстер електромережевої ділянки ПЕС НО "Одесaміськсвітло";
 • 2001-2002 - продовжив виробничу діяльність у Південному районі електричних мереж ВАТ "ЕК Одесаобленерго" на посаді заступника начальника ЮРЕС;
 • 2002-2003 – начальник ЮРЕС ВАТ "ЕК Одесаобленерго";
 • 2003-2006 - помічник голови правління з технічних питань ВАТ "ЕК Одесаобленерго";
 • 2006-2007 - начальник Комінтернівського району електричних мереж ВАТ "ЕК Одесаобленерго";
 • 2007-2008 - генеральний директор ТОВ "ЕК Південні регіональні електромережі";
 • 2008-2011 - заступник голови Київської районної адміністрації Одеської міської ради;
 • 2012 - заступником генерального директора ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання";
 • 2012 – 2014 - генеральний директор ТОВ "Луганське енергетичне об'єднання";
 • 2014 – перший заступник генерального директора ПАТ «Вінницяобленерго»;
 • З 26 грудня 2014 року призначений на посду т.в.о. Голови правління ПАТ «ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО».

Мінаєв Дмитро Іванович
Заступник Голови Правління

Народився в 1965 році, освіта - вища. У 1994р. закінчив Донбаський гірничо-металургійний інститут за фахом "Електропривод і автоматизація промислових установок і технологічних комплексів".

З листопада 2012 обіймає посаду заступника Голови Правління ПАТ "Чернігівобленерго". Має значний досвід управління маркетинговими проектами, корпоративними комунікаціями, які націлені на розвиток і підтримку бізнесу.

Трудову діяльність розпочинав електромонтером з ремонту електроустаткування Комунарського металургійного заводу. Далі очолював підрозділи пов'язані з управлінням маркетинговими продуктами на підприємствах металургійної та енергетичної галузі. До призначення на посаду заступника Голови Правління ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО" відповідав за інвестиційну політику і забезпечення виробництва у ВАТ "Черкасиобленерго", працював директором з капітального будівництва та загальних питань ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО".

Стройний Руслан Вікторович
Фінансовий директор

Народився в 1976 році. Закінчив Запорізький Державний Університет за спеціальністю "Правознавство", Академію Банківської Справи при Національному Банку України в Харкові, за спеціальністю "Економіка підприємства".

З лютого 2010 - фінансовий директор ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО".

Гордієнко Юлія Дем'янівна
Заступник фінансового директора

Народилася в 1979 році. Закінчила Національну Металургійну Академію України у Дніпропетровську, за спеціальністю "Економіка підприємства".

З січня 2010 року працює на посаді заступника фінансового директора ПАТ "ЧЕРНІГІВОБЛЕНЕРГО". Володіє значним досвідом у сфері реалізації проектів, пов'язаних з фінансами, аналізом, оптимізацією бізнес-процесів.

ПАТ "Чернігівобленерго" поставляє електроенергію близько 550 тисячам побутових споживачів та майже 12 тисячам юридичних осіб.

Статутний фонд підприємства становить 29829506 грн.

Товариство експлуатує 36000 км повітряних і кабельних ліній електропередач різних класів напруги, близько 8500 підстанцій.

За рік через електромережі ПАТ "Чернігівобленерго" передається близько 2 мільярдів кіловат-годин електроенергії.

До складу підприємства входять 26 структурних підрозділів: райони електричних мереж - 22 підрозділи, Чернігівські міські електромережі, Північні високовольтні електромережі, Південні високовольтні електромережі, будівельно-транспортне управління.

Підприємству належить Седнівська ГЕС потужністю 235 кВт.

Інвестпрограма ПАТ на 2014 р. передбачає кошти в розмірі близько 80 млн. грн. на модернізацію, реконструкцію та капітальне будівництво електромереж, енергообладнання, оптимізацію

потужностей трансформаторних підстанцій, впровадження нових, сучасних технологій обслуговування електромереж, розвиток систем телекомунікації та зв'язку, впровадження інформаційних технологій та ряд інших аспектів. Всі вони спрямовані на забезпечення надійної роботи енергосистеми регіону, зниження технологічних витрат електроенергії на її передачу, недопущення понаднормативних витрат електроенергії під час її транспортування.

Персонал  підприємства нараховує близько 3400 чоловік.

Публічне Акціонерне Товариство "Чернігівобленерго"
http://chernigivoblenergo.com.ua

Адреса:
вул. Горького, 40
м. Чернігів, Україна
14000

Телефон:
+38 (0462) 654-559
Факс:
+38 (0462) 654-759
e-mail: kanc@energo.cg.ukrtel.net

Інформаційно-консультаційний центр

Адреса:
вул. Горького, 37,
2 поверх, кімн. 203, 207
м. Чернігів, Україна
14000

Телефон:
+38 (0462) 654-081
+38 (0462) 654-082

Відділ зв'язків з громадськістю та ЗМІ:

Телефон:
+38 (0462) 654-501
Факс:
+38 (0462) 654-705
e-mail: pressa@energo.cg.ukrtel.net

Save to PDF
ПАТ "Сумиобленерго"
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Технічні показники
 • Контакти

Перша міська електростанція на території Сумської області побудована ще у 1902 році (м. Суми). У 1931 році було створено підприємство "Суменерго", завданням якого став розвиток електромереж області.

Державна акціонерна енергопостачальна компанія (ДАЕК) "Сумиобленерго" була створена в 1995 році шляхом відокремлення електромереж Сумщини від електричних мереж Харківської області. Основна діяльність компанії – виробництво, передача, постачання електроенергії споживачам регіону.

У жовтні 1998 року рішенням загальних зборів акціонерів створено ВАТ "Сумиобленерго", яке стало правонаступником усіх прав і зобов’язань ДАЕК "Сумиобленерго". 22 квітня 2011 року, відповідно до Закону України "Про акціонерні товариства", загальними зборами акціонерів ВАТ "Сумиобленерго" перейменовано на Публічне Акціонерне Товариство (ПАТ) "Сумиобленерго".

Основними напрямками діяльності ПАТ є передача електричної енергії місцевими (локальними) електричними мережами, постачання

електроенергії за регульованим тарифом, виробництво електроенергії власними ГЕС, які здійснюються згідно з отриманими ліцензіями.

На корпоративному сайті ПАТ "Сумиобленерго"створено систему "Мій рахунок", яка дозволяє споживачам отримати інформацію про кількість спожитої та оплаченої ними електроенергії,  наявність заборгованості, пільг і субсидій, передати показники електролічильника. Кожен зареєстрований споживач на своїй персональній сторінці може переглянути інформацію про дату укладання договору, величину договірної потужності, ліміт споживання.

У філіях підприємства діють і створюються сервісні центри за принципом "Єдиного вікна", де проводяться розрахунки споживачів за спожиту електроенергію, надаються консультації з різних питань, укладаються договори на користування електроенергією, оформляються пільги, субсидії.

Також, крім основної діяльності, підприємство надає також

населенню і організаціям області платні послуги:

 • з приєднання до електричних мереж новозбудованих, реконструйованих, технічно переоснащених електроустановок замовників, які належать юридичним особам усіх форм власності, фізичним особам - підприємцям та населенню;
 • з відновлення електропостачання;
 • з ремонту електрообладнання споживачів;

А також, на прохання споживачів, проводить перевірку та експертизу приладів обліку, схем їх підключення та правильність роботи; оперативне та технічне обслуговування електроустановок споживачів, тощо.

У компанії функціонує Кол-центр, який обслуговує споживачів електроенергії Сумської області - як побутових, так і юридичних осіб. Оператори Кол-центру цілодобово надають відповіді по безкоштовному для споживачів телефонному номеру – 0800 300-247 на технічні питання, питання, пов'язані з нарахуваннями за використану електроенергію та інші, які стосуються діяльності ПАТ "Сумиобленерго".

Дирбавка Ігор Богданович
Голова Правління

Освіта – вища, у 1983 році закінчив Івано–Франківський інститут нафти і газу за спеціальністю "Електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства". З 1986-1990 роки працював на різних керівних посадах Закарпатського ОПЕМ. З кінця 90-х років по 2005 рік працював на різних керівних посадах ВАТ "Прикарпаттяобленерго". З 2005 р. – заступник Генерального директора - Голови Правління ЗАТ "ПЕЕМ "Центральна енергетична компанія" (м. Дніпропетровськ). У березні 2010 року обраний на посаду Голови Правління ПАТ "Сумиобленерго".

Палійчук Сергій Васильович
Заступник Голови Правління

Народився у травні 1975 року на Івано-Франківщині. Фаховий енергетик. Має вищу освіту.

У 1994 році закінчив Калуський хіміко-технологічний технікум за спеціальністю "Електропостачання промислових підприємств та цивільних споруд". У 2001 році закінчив Національний Університет "Львівська політехніка", здобувши кваліфікацію інженера-електрика.

З 1994 по 2000 рік працював у м. Калуш Івано-франківської області на Калійному та Магнієвому заводах ВАТ "Оріана".

У 2000 році Сергій Васильович влаштувався на роботу у Калуський РЕМ ПАТ "Прикарпаттяобленерго". Почав з посади контролера, через рік став майстром виробничої дільниці кабельних ліній, пізніше був призначений головним інженером і заступником директора з енергонагляду Калуського РЕМ.

У січні 2014 року призначений на посаду директора філії ПАТ "Прикарпаттяобленерго" "Долинський РЕМ".

З 26 лютого 2015 року призначений на посаду заступника Голови Правління ПАТ "Сумиобленерго".

Ляховка Сергій Миколайович
Фінансовий директор

Народився у лютому 1972 року на Сумщині

Освіта – вища, в 1996 році закінчив Національний технічний університет, кваліфікація - інженер-електромеханік.

В 2002 році закінчив Київський Міжнародний інститут менеджменту, присвоєно звання – магістр бізнес адміністрування.

В ПАТ "Сумиобленерго" працює з 1996 року на посадах інженера, заступника начальника відділу, начальника відділу, директора комерційного, фінансового директора, начальника фінансово-економічного відділу.

З травня 2016 року призначений Фінансовим директором ПАТ "Сумиобленерго".

Козупиця Олена Володимирівна
Заступник Фінансового директора, Головний бухгалтер

Народилася у листопаді 1976 року на Сумщині.

Фаховий економіст.

Освіта вища – у 1998 році закінчила Сумський державний аграрний університет за спеціальністю "Облік і аудит", кваліфікація – економіст-бухгалтер.

З липня того ж року працює у ПАТ "Сумиобленерго". Пройшла шлях від інженера Сумського МРВЕ до заступника головного бухгалтера компанії.

У червні 2010 року призначена на посаду в.о. головного бухгалтера ПАТ "Сумиобленерго", з вересня 2010 року призначена Головним бухгалтером ПАТ "Сумиобленерго", а з травня 2016 року призначена на посаду заступника Фінансового директора, Головного бухгалтера ПАТ "Сумиобленерго".

ПАТ "Сумиобленерго" постачає електроенергію 517 100 споживачам, із них 504 633 - побутові.

Щороку мережами Товариства проходить у середньому 2,3 мільярди кВт⋅год електричної енергії (включаючи транзит).

Структура загального споживання електроенергії споживачами ПАТ "Сумиобленерго" за 2017 рік:

 • промислові споживачі - 45,5% (у тому числі транзит - 17,5%);
 • населення - 35,5%;
 • сільське господарство - 3,4%;
 • непромислові споживачі - 12,2%;
 • інші споживачі - 3,4%.

Організаційна структура Товариства включає: управлінський апарат, відділи та служби, а також відокремлені структурні підрозділи - 17 філій.

Інвестиційна програма 2018 року в сумі 176 млн. 654 тис. грн. без ПДВ визначає пріоритети в напрямках діяльності Товариства, послідовність етапів реалізації довгострокових інвестиційних планів, що забезпечують технічний розвиток компанії та надійність енергопостачання.

Станом на 01.01.2018 року на балансі ПАТ "Сумиобленерго" знаходяться повітряні лінії електропередачі напругою 35-110 кВ - 3515,2 км, 6-10 кВ - 10862,1 км, 0,4 кВ - 14731,9 км; кабельні лінії напругою 6-10 кВ - 1264,6 км, 0,4 кВ - 917,5 км. Загальна довжина повітряних і кабельних ліній електропередач складає 31 291,3 км.

На балансі підприємства знаходиться 37 підстанцій напругою 110 кВ загальною встановленою потужністю трансформаторів 1304,3 МВА, 142 підстанції напругою 35 кВ з встановленою потужністю 603,6 МВА і 7235 трансформаторних підстанцій напругою 6-10/0,4 кВ. Усього підстанцій 110, 35, 10, 6 кВ - 7414 шт

У ПАТ "Сумиобленерго" експлуатуються три малі гідроелектростанції на річці Псел: Низівська ГЕС, на якій встановлені три гідрогенератори номінальною потужністю по 160 кВт кожен, М. Ворожбянська ГЕС з двома гідрогенераторами по 175 кВт, Михайлівська ГЕС з двома гідрогенераторами по 95 кВт кожний. Загальна встановлена потужність гідрогенераторів становить 1,02 МВт.

Статутний фонд товариства складає 44 281 374 грн.

Станом на 01.02.2018 у компанії працює 3405 людей.

Публічне Акціонерне Товариство "СУМИОБЛЕНЕРГО"
http://www.soe.com.ua

Адреса:
вул. Івана Сірка, 7
м. Суми, Україна
40035

Телефон/Факс:
+380 (542) 659-433
+380 (542) 786-424
e-mail:
kanc@soe.com.ua

Кол-центр

Телефон:
0 800 300-247

Save to PDF
ПАТ «Вінницяобленерго»
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Технічні показники
 • Контакти

Публічне акціонерне товариство "Вінницяобленерго" забезпечує    електроенергією споживачів Вінницької області України.

ПАТ "Вінницяобленерго" здiйснює лiцензовану дiяльнiсть з передачi та постачання електроенергiї за регульованими НКРЕ тарифами електричними мережами 0,4-110 кВ.

Клієнтами підприємства є близько 756 473 тисяч побутових споживачів та майже 20 тисяч юридичних осіб.

Розвиток електроенергетики у Вінницькій області відсилає нас у

далекий 1880 рік, коли була побудована перша електростанція потужністю 544 кВт на станції Жмеринка. А у 1907 році побудували першу в Україні ГЕС потужністю 50 кВт на березі річки Південний Буг у місті Тиврів. У товаристві є діючий музей розвитку електроенергетики Поділля.

Початок створення енергосистеми "Вінницяенерго"   покладено 27 серпня 1960 року. У 1995 році на базi ВЕО "Вiнницяенерго" створено ДАЕК "Вiнницяобленерго", яка з сiчня 1999 року перейменована у Вiдкрите акцiонерне товариство "Акцiонерна компанiя

Вiнницяобленерго", а з березня 2011 - у Публiчне акцiонерне товариство "Вiнницяобленерго".

Стратегія розвитку ПАТ "Вінницяобленрго" спрямована на підвищення надійності електрозабезпечення, покращення технічного стану електромереж, збільшення обсягів продажу електроенергії, підвищення якості робіт, послуг, які надаються нашим клієнтам-споживачам.

Наша мета – досягнення європейського рівня діяльності.

Поліщук Андрій Леонідович
Генеральний Директор

Народився в 1978 р. Закінчив Вінницький державний технічний університет за спеціальністю "Електричні станції". Також має другу вищу освіту - економічну, за спеціальністю "Облік та аудит". Закінчив Одеський регіональний інститут державного управління Національної академії державного управління при Президентові України та отримав кваліфікацію магістра державного управління. Кандидат технічних наук зі спеціальності "Електричні станції, мережі та системи".

Трудову діяльність розпочав у 1995 році електромонтером на підприємстві "Вінницькі східні високовольтні електричні мережі". Працював інженером, інспектором, провідним інженером-інспектором, керівником групи контролю служби інспекції енергозбуту ВАТ АК "Вінницяобленерго", заступником директора по енергозбуту Вінницьких міських електричних мереж, комерційним директором ТОВ "ЛЕО". 11 вересня 2014 року призначений Генеральним директором ПАТ "Вінницяобленерго". До обрання генеральним директором Андрій Поліщук обіймав посаду комерційного директора Товариства.

Лапа Володимир Петрович
Директор технічний

Володимир Петрович народився у 1976 році в місті Чернігів. Закінчив Чернігівський технологічний інститут у 1998 році, за спеціальністю інженер-механік.

Працював майстром, старшим майстром, заступником начальника служби підстанцій Чернігівських магістральних електричних мереж ДП "НЕК Укренерго", заступником начальника служби надійності та протиаварійної роботи ПАТ "Вінницяобленерго", заступником головного інженера, головним інженером СО "Вінницькі високовольтні електричні мережі" ПАТ "Вінницяобленерго".

З 2 лютого 2015 року – директор технічний ПАТ "Вінницяобленерго".

Даниленко Сергій Валерійович
Директор з питань забезпечення бізнесу

Останні 10 років працював директором "Замостянських ЕМ", які є структурною одиницею ПАТ "Вінницяобленерго".

Закінчив Вінницький державний технічний університет у 1995 році, за фахом інженер-електрик.

Працював інспектором, інженером Замостянських електромереж, начальником інспекції, заступником директора по енергозбутовій роботі Вінницьких міських ЕМ, заступником директора по енергозбутовій роботі Замостянських ЕМ.

З 2 лютого 2015 року – директор з питань забезпечення бізнесу ПАТ "Вінницяобленерго".

Пістружак Ганна Володимирівна
Директор комерційний

Має дві вищі освіти: у 1994 році закінчила з відзнакою Київський політехнічний інститут за фахом інженера-електрика та Національний торговельно-економічний університет (2012 р.), отримавши диплом спеціаліста з правознавства. Починала своє трудове життя техніком 1 категорії інспекції в АК "Київенерго". Працювала також інженером відділу розрахунків за електроенергію Департаменту енергозбуту АК "Київенерго", згодом в ПАТ "Київенерго" - начальником відділу договорів з постачання електричної енергії СВП "Енергозбут Київенерго", заступником начальника відділу нормативно - методологічного забезпечення СВП "Енергозбут Київенерго", заступником начальника по роботі із юридичними споживачами Району електрозбуту "Східний" СВП "Енергозбут Київенерго". Загальний стаж роботи Ганни Пістружак в енергетиці - 17 років.

Кисленко Людмила Миколаївна
Директор фінансовий

Народилася у Сумській області, потім навчалась у Харкові, закінчивши Харківський електротехнічний технікум, за спеціальністю "Програмування для швидкодіючих математичних машин". Далі було навчання у Запорізькому індустріальному інституті, де у 1993 році отримала кваліфікацію інженера-економіста. Щодо трудової діяльності, працювала економістом на Запорізькому трансформаторному заводі, старшим економістом ТОВ "Запорізький завод кольорових сплавів", 10 років економістом, згодом начальником відділу економіки, праці та ціноутворення, а також заступником начальника фінансово-економічного управління в ПАТ "Запоріжгаз". Останнє місце роботи - ПАТ "Київоблгаз", начальник фінансово-економічного управління, в.о. заступника голови правління з ФЕП.

Железнов Григорій Миколайович
Директор з капітального будівництва та інвестицій

Народився у 1958 році. Закінчив Дніпроперовський Інженерно-будівельний інститут. З 1985 року до 2004 року працював на ДПЗ-18 спочатку майстром, згодом начальником дільниці, начальником ремонтно-будівельного цеху. З 2004 року працює в ПАТ "Вінницяобленерго". У жовтні 2014 призначений директором з капітального будівництва ті інвестицій.

Хребтій Віталій Михайлович
Директор з персоналу

Народився у 1957 р. У 1979 році закінчив Красноярський політехнічний інститут за спеціальністю "Електропривід і автоматизація промислових установок".

З червня 2012 року обіймає посаду директора з персоналу ПАТ "Вінницяобленерго".

Професійну діяльність розпочав з посади інженера центральної служби засобів диспетчерського і технологічного управління ВЕО "Вінницяенерго". Працював начальником виробничої лабораторії служби релейного захисту і автоматики, головою профкому ВЕО "Вінницяенерго", заступником голови Вінницької обласної ради голів профкомів працівників електростанцій і електротехнічної промисловості. З 1996 року - заступник голови правління по кадрах, загальних та соціальних питаннях ВАТ "АК Вінницяобленерго", директор з кадрів, соціальних і загальних питань ВАТ "АК Вінницяобленерго", директор з кадрів і соціальних питань ПАТ "Вінницяобленерго".

Нагороджений: знак "Відмінник енергетики України", 2005 р., знак "Почесний енергетик України", 2006 р., почесне звання "Заслужений енергетик України", 2009 р.

Чеченєв Олександр Вікторович
Директор з захисту активів

Народився у 1955 р. У 1977 р. закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електричні станції".

З липня 2013 р. директор з захисту активів ПАТ "Вінницяобленерго".

Трудову діяльність розпочав на посаді електрослюсаря по ремонту силового обладнання ПС 330-750 кВ Вінницького підприємства ЕМ,  інженер дирекції будівництва Дністровського каскадного гідровузла, служба в Збройних силах, інженер підстанції 750 кВ ВЦПЕМ, служба в органах державної безпеки, ВП "Головдерженергонагляд" державного підприємства "Національна енергетична компанія "Укренерго".

Козак Сергій Тимофійович
Директор з охорони праці

Народився у 1955 р. У 1977 р. закінчив Вінницький політехнічний інститут за спеціальністю "Електропостачання промислових підприємств, міст і сільського господарства".

Трудову діяльність розпочав з посади інспектора енергоінспекції ВОПЕ ВЕО "Вінницяенерго", далі – строкова служба в збройних силах, інженер по експлуатації електричних мереж, старший інженер по техниці безпеки, провідний інженер служби охорони праці ВЦПЕМ ВЕО "Вінницяенерго", начальник служби охорони праці ВЦВЕМ ВАТ "АК Вінницяобленерго", заступник начальника служби охорони праці ВАТ "АК Вінницяобленерго", начальник служби охорони праці ПАТ "Вінницяобленерго".

Кравець Руслан Борисович
Директор з правової роботи

Народився у 1974 р. У 1996 р. закінчив Українську академію внутрішніх справ за спеціальністю "Правознавство".

З червня 2013 р. директор з правової роботи ПАТ "Вінницяобленерго".

Працював юристконсультом відділу договірно-правового забезпечення ДАЕК "Вінницяобленерго", заступником начальника договірно-правового забезпечення ВАТ "АК Вінницяобленерго", директором з загальних питань ПАТ "Вінницяобленерго", заступником директора з питань забезпечення бізнесу ПАТ "Вінницяобленерго", заступником директора з капітального будівництва і інвестицій ПАТ "Вінницяобленерго".

Томашевський Юрій Васильович
Директор з інформаційних технологій

Народився у 1981 р. У 2003 році закінчив Вінницький національний технічний університет за спеціальністю "Електричні системи і мережі".

З червня 2012 р. директор з інформаційних технологій ПАТ "Вінницяобленерго".

Трудову діяльність розпочав з посади техніка, згодом інженера ВНТУ. З 2003 р. інженер-програміст Замостянських ЕМ ВАТ "АК Вінницяобленерго", інженер-програміст служби САСК ВАТ "АК Вінницяобленерго", IT-менеджер асоціаці Російських експрес-перевізників, програміст, аналітик комп'ютерних мереж ВАТ "Укренергосистема" розробка білінгових систем.

Зінюк Алла Михайлівна
Головний бухгалтер

Народилась у 1961 р. У 2001 р. закінчила Тернопільську академію народного господарства за спеціальністю "Фінанси і кредит".

З березня 2011 р. на посаді головного бухгалтера ПАТ "Вінницяобленерго".

Працювала бухгалтером підприємства теплових мереж, провідним бухгалтером-керівником групи "Малі ГЕС", головним бухгалтером ЗАТ "Подільська енергетична компанія", заступником головного бухгалтера ТОВ "Гідро каскад", заступником головного бухгалтера ТОВ "Енергоінвест", заступником головного бухгалтера ВАТ "АК Вінницяобленерго", головним бухгалтером ПАТ "АК Вінницяобленерого".

ПАТ "Вінницяобленерго" поставляє електроенергію приблизно 756 473 тисячам побутових споживачів та майже 20 тисячам юридичних осіб.

Статутний фонд підприємства становить 30973660 грн.

ПАТ експлуатує 43006 км повітряних і кабельних ліній електропередач, 10318 підстанцій різних класів напруг.

За рік через електромережі ПАТ "Вінницяобленерго" передається близько 2,8 мільярди кіловат-годин електроенергії.

До складу підприємства входить 31 структурний підрозділ: 28 районних електричних мереж, Вінницькі високовольтні електричні мережі, Вінницяенергоналадка, ДП "Готель Енергетик".

На балансі ПАТ "Вінницяобленерго" перебувають п'ять малих ГЕС: Брацлавська потужністю 0,4 МВт, Глибочанська – 6,13 МВт, Дмитренківська – 0,519 МВт, Скалопільська – 0,46 МВт та Чернятська – 1,4 МВт. Загальна потужність зазначених об'єктів складає 8,9 МВт. ГЕС передані в оренду ТОВ "Енергоінвест".

Інвестиційна програма  ПАТ «Вінницяобленерго» на 2014 рік передбачає впровадження комплексу заходів на загальну суму 68,923 млн. грн. (без ПДВ).

Кошти заплановано направити на модернізацію та реконструкцію електричних мереж, впровадження сучасних технологій обслуговування електромереж, розвиток систем телекомунікації та

зв'язку, впровадження інформаційних технологій та ряд інших заходів.

Інвестиційна програма 2014 року спрямована на надійне забезпечення споживачів товариства якісною електричною енергією, зниження технологічних витрат електроенергії, поліпшення технічного стану  електричних мереж з урахуванням підготовки їх роботи в несприятливих погодних умовах, зниження понаднормативних витрат електроенергії та, в цілому, покращення усіх надаваних послуг з передачі та постачання електричної енергії товариством.

Колектив товариства нараховує близько 4800 чоловік.

Публічне Акціонерне Товариство "Вінницяобленерго"
http://www.voe.com.ua

Адреса:
вул. 1 травня, 2
м. Вінниця, Україна
21050

Телефон:
+380 (432) 525-059
Факс:
+380 (432) 525-011
e-mail:
kanc@voe.com.ua

Інформаційно-консультаційний центр

Адреса:
вул. Соборна, 50кімн. 201, 203
м. Вінниця, Україна
21050

Телефон:
+380 (432) 525-047
+380 (432) 659-683
+380 (432) 659-684
+380 (432) 659-685

Павліченко Тетяна Олександрівна
Прес-секретар

Телефон:
+380 (432) 659-607
e-mail:
zmi1@voe.com.ua

Save to PDF
ПАТ «Полтаваобленерго»
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Технічні показники
 • Контакти

Публічне Акціонерне Товариство "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" здійснює передачу та постачання електричної енергії споживачам Полтавської області України.

Основними видами ліцензійної діяльності є вироблення електричної енергії, передача електроенергії місцевими електромережами, постачання електричної енергії за регульованими НКРЕ тарифами, вироблення теплової енергії, послуги теплопостачання.

Загальна кількість споживачів електричної енергії ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" становить 729 000, з них:

 • юридичних – 18100;
 • побутових – 710900.

Кількість споживачів теплової енергії ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" становить 60 200, з них:

 • юридичних – 1500;
 • побутових   – 58,7 тисяч.

Основне завдання компанії – це якісне та безперебійне забезпечення регіону електроенергією, а споживачів міста Кременчука - теплоенергією, а також ефективна співпраця з споживачами.

Електрифікація Полтавщини бере свій початок з 1880 року. Крім Полтави, у дореволюційний час власними електростанціями володіли ще два міста: Лубни та Кременчук.

Сучасний етап розвитку електромереж області розпочався в 1960-70-і роки. У 1995 році на базі трьох підприємств: Полтавського Південного, Східного та Лубенського - було створено відокремлене від ВЕО "Харківенерго" підприємство - енергопостачальна компанія "Полтаваобленерго". У 1998 році "Полтаваобленерго" стає відкритим акціонерним товариством.

У квітні 2011 року на чергових загальних зборах акціонерів "Полтаваобленерго" було прийнято рішення про зміну типу товариства - з відкритого акціонерного на публічне акціонерне.

Засименко Євген Юрійович
Голова Правління

У 1976 році закінчив Дніпропетровський державний університет за спеціальністю "Гідроаеродинаміка".

Очолює ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" з березня 2010 року.

Ангелова Олена Петрівна
Заступник голови Правління

У 1982 році закінчила Дніпропетровський металургійний інститут за фахом "Промислова теплоенергетика". У 1993 році отримала диплом за спеціальністю "Економіка і організація металургійної промисловості".

З травня 2010 року обіймає посаду заступника Голови Правління.

Мартинюк Сергій Іванович
Фінансовий директор

У 1998 році закінчив Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю "Облік і аудит", кваліфікація "Економіст з бухгалтерського обліку та фінансів". У 1999 році отримав диплом за спеціальністю "Облік і аудит", кваліфікація "Магістр обліку і аудиту".

З березня 2010 року обіймає посаду Фінансового директора.

Вишар Юрій Васильович
Заступник фінансового директора

У 1998 році закінчив Полтавський державний сільськогосподарський інститут за спеціальністю "Облік і аудит", кваліфікація "Економіст з бухгалтерського обліку та фінансів". У 2001 році отримав диплом за спеціальністю "Облік і аудит", кваліфікація "Магістр обліку".

З січня 2012 року обіймає посаду заступника Фінансового директора.

Сьогодні підприємство - це 28 філій в кожному адміністративному районі області з центральним офісом в місті Полтаві.

На правах довгострокової оренди до складу ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" входить Кременчуцька ТЕЦ, із встановленою електричною потужністю 255 МВт і тепловою 1131 Гкал. год.

Статутний фонд підприємства становить 55240000 гривень.

Зараз підприємство обслуговує (експлуатує) 42223 км повітряних і

кабельних ліній електропередач напругою 0,4-150 кВ, 206 трансформаторних підстанцій напругою 35-150 кВ і близько 10 тисяч ТП 10/0,4 кВ. За рік мережами ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" було передано 5,6 млрд. кВт. год електричної енергії. Кременчуцькою ТЕЦ ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО" за 2013 вироблено 935 кВт.год електричної та 1418,845 тисяч Гкал теплової енергії.

У центральному офісі та у 28 філіях підприємства налічується 5745 працівників.

Інвестпрограма підприємства на 2014 рік передбачає кошти на модернізацію, реконструкцію та капітальне будівництво електромереж, енергообладнання, оптимізацію потужностей трансформаторних підстанцій, впровадження нових, сучасних технологій обслуговування електромереж, розвиток систем телекомунікації та зв'язку, впровадження інформаційних технологій та ряд інших аспектів, спрямованих на забезпечення надійної роботи енергосистеми регіону, зниження технологічних витрат електроенергії на її передачу, недопущення понаднормативних ТВЕ.

Публічне Акціонерне Товариство "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"
http://www.poe.pl.ua/

Адреса:
вул. Старий Поділ, 5
м. Полтава, Україна
36022

Телефон:
+380 (532) 516-359
Факс:
+380 (532) 516-120
e-mail:
kanc01@pl.energy.gov.ua
kanc04@pl.energy.gov.ua

Інформаційно-консультаційний центр

Адреса:
пр. Миру, 36,
м. Полтава, Україна
36022

Телефон:
+380 (532) 510-565
+380 (532) 510-564

Відділ зв'язків з громадськістю та ЗМІ

Телефон:
+380 (532) 516-256
+380 (532) 516-174
Факс:
+380 (532) 516-118
e-mail:
oso01@pl.energy.gov.ua

Save to PDF
Кременчуцька ТЕЦ
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Технічні показники
 • Контакти

Кременчуцька ТЕЦ розташована в центрі Північного промислового комплексу міста Кременчука Полтавської області.

Свого часу проектувалася як структурний підрозділ місцевого нафтопереробного заводу.

Поетапне введення в експлуатацію станції почалося 31 грудня 1965 року запуском першого турбогенератора. У грудні 1972 року було введено в експлуатацію останній, четвертий, турбогенератор станції.

З 1999 року Кременчуцька теплоелектроцентраль на правах довгострокової оренди включена до складу ВАТ "Полтаваобленерго".

Сьогодні станція є єдиним потужним підприємством , яке виробляє електроенергію в Полтавській області. Вона забезпечує 1/4 частину потреб області в електроенергії, а також забезпечує тепловою енергією споживачів лівобережної частини Кременчука та здійснює виробництво теплової енергії у вигляді пари 10-16 ата, 43 ата для технологічних потреб Кременчуцького нафтопереробного заводу.

На ТЕЦ стрімко розвивається програма переоснащення та модернізації обладнання, впровадження новітніх технологій та автоматизації виробництва, спрямована на збільшення надійності роботи основного і допоміжного устаткування. Станція, маючи значний потенціал, накопичений за період своєї діяльності, здатна забезпечити високу конкурентоспроможність в умовах енергоринку України.

Алєксєєнко Олексій Миколайович
Директор

У 1997 році закінчив Державну металургійну академію України за спеціальністю "Обробка металів тиском".

У 2001 році отримав диплом за спеціальністю "Фінанси" Дніпропетровського національного університету.

Очолює Кременчуцьку ТЕЦ з березня 2013 року.

Вертепний Олег Віталійович
Заступник директора - головний інженер

У 1992 році закінчив Московський енергетичний інститут за спеціальністю "Електроенергетичні системи та мережі".

Із липня 2013 року займає посаду заступника директора - головного інженера Кременчуцької ТЕЦ.

Загальна електрична потужність - 255 МВт.

Загальна теплова потужність - 1175 Гкал/год.

Загальна протяжність магістральних теплових мереж - 120 км.

Основним паливом ТЕЦ є природний газ, резервним - мазут. Газ

постачається від магістрального газопроводу Диканька - Кременчук - Кривий Ріг.

Система технічного водопостачання оборотна. Забір технічної води здійснюється від центрального водопроводу. Система технічного

 

водопостачання складається з двох баштових градирень продуктивністю 8000 куб.м/год і однієї вентиляторної - продуктивністю 6000 куб.м/год. Цех хімводоочищення є одним з найбільших на електростанціях України. Включає установки попереднього очищення води, її знесолення і пом'якшення.

Філія Кременчуцька ТЕЦ
ПАТ "ПОЛТАВАОБЛЕНЕРГО"

Адреса:
вул. Свіштовська, 2
м. Кременчук, Україна
39610

Телефон:
+380 (536) 760-569
+380 (536) 760-571
Факс:
+380 (536) 760-641
+380 (536) 760-647
e-mail:
kanc03@tec.pl.energy.gov.ua

Save to PDF
ПрАТ "ПЕЕМ "Центральна Енергетична Компанія"
 • Про компанію
 • Керівництво
 • Про компанію
 • Контакти

Приватне Акціонерне Товариство "ПІДПРИЄМСТВО З ЕКСПЛУАТАЦІЇ ЕЛЕКТРИЧНИХ МЕРЕЖ "ЦЕНТРАЛЬНА ЕНЕРГЕТИЧНА КОМПАНІЯ" - енергопоставляюча компанія, яка забезпечує передачу і розподіл електроенергії споживачам Дніпропетровська та Дніпропетровської області. Загальна площа регіону обслуговування - 20 070 кв. км.

У 2006 році компанія вийшла за межі Дніпропетровської області і почала свою діяльність на території Запорізької області.

ПрАТ "ПЕЕС "ЦЕК" постійно розвивається і збільшує свої потужності. Щорічно компанія розширює територію діяльності шляхом приєднання нових електропередавальних об'єктів. Відповідно, зростають обсяги передачі електроенергії, і збільшуються доходи. Незважаючи на вік компанії, 11 років, "ЦЕК" має сучасний технічний потенціал і висококваліфікований персонал з великим досвідом роботи, що забезпечує безаварійну роботу і високу якість послуг, що надаються компанією.

За високі виробничі показники і забезпечення прибутковості за основним видом діяльності - розподіл електроенергії ПрАТ "ПЕЕС "ЦЕК" було відзначено державою як "Лідер галузі 2007", "Лідер галузі 2008", "Лідер галузі 2010", "Підприємство регіону 2012". За поліпшення соціально - економічного стану в місті, області та державі; за надання робочих місць; поліпшення рівня життя працівників; за внесок у соціальний захист населення країни ПрАТ "ПЕЕС "ЦЕК" відзначено Національною експертною комісією Всеукраїнського рейтингу "Українська Бізнес Олімпіада" медаллю "Ділова гордість України 2013".

Корса Микола Вікторович
Генеральний директор - Голова Правління

У 1989 році закінчив Дніпропетровський державний технікум автоматики і телемеханіки. У 2002 році закінчив Дніпродзержинський державний технічний університет та отримав кваліфікацію інженера - електромеханіка. З 2003 року працює в ПрАТ "ПЕЕС "ЦЕК". У 2009 році за рішенням Загальних зборів акціонерів обраний Генеральним директором - Головою Правління.

ПрАТ "ПЕЕС "Центральна енергетична компанія" - ліцензіат з передачі електроенергії місцевими (локальними) електричними мережами в Дніпропетровську і Дніпропетровській області з 2004 року.

Статутний фонд підприємства - 66400400 грн.

Для передачі електроенергії підприємство експлуатує понад 2 тис. км. повітряних і кабельних ліній напругою 0,4 - 154 кВ, 31 підстанцій напругою 35 - 154 кВ, більше 700 підстанцій напругою 6 - 10 кВ загальною потужністю 1,5 тис. МВА.

Річний обсяг передачі електроенергії мережами компанії за 2012 рік - 1 271,4 млн. кВт. годин.

До складу підприємства входять 9 районів електричних мереж.

Інвестиційна програма підприємства на 2013 рік передбачає витрати на розвиток компанії в розмірі 21,3 млн. грн., 76% з яких - на будівництво, розвиток і модернізацію електромереж та обладнання.

Колектив компанії нараховує більше 600 чоловік.

ПрАТ "Підприємство з експлуатації електричних мереж "Центральна Енергетична Компанія"
http://cek.dp.ua

Адреса:
вул. Д. Кедріна, 28
м. Дніпропетровськ,
Україна
49008

Телефон:
+38 (0562) 310-384
Факс:
+38 (0562) 386-462

e-mail: kanc@cek.dp.ua

Save to PDF
Публікації
Повноцінний сall-центр в ЛЕО розпочне роботу в березні 2014.

Відкриття сall-центру значно спростить спілкування між фахівцями компанії і споживачами.

Відвантаження устаткування до Юрхарівського родовища

ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" розпочало відвантаження обладнання до Юрхарівського нафтогазоконденсатного родовища.

ЗТР на виставці "Енергія - 2013"

ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) бере участь у щорічній спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки.

Про фонд

Компанію Energy Standard Fund Ltd було засновано 31 грудня 2007 на території Кіпру.

28 січня 2008 року компанія Energy Standard Fund Ltd отримала  ліцензію міжнародного приватного фонду спільного інвестування , видану Центральним Банком Кіпру.

Інвестиційною метою Energy Standard Fund Ltd є збільшення капіталу згідно інвестиційної декларації з обов'язковим контролем ризиків та диверсифікованості вкладень за галузями та країнами. Нині Фонд здійснює спільні інвестиції в Росії, Україні, Узбекистані, а також в якості потенційних інвестицій розглядає бізнес-проекти в Європі та Азії.

More
Прес-центр

Презентация Фонда

Обзор активов Energy Standard Fund Ltd

 • Производство трансформаторов и электротехнического оборудования
 • Производство оборудования для нефте-газового сектора
 • Распределение электроэнергии
 • Транспорт и логистика
 • Девелопмент
More