Угода з користувачем

Угода користувача для web сайту Energy Standard Fund Limited.

 

Загальні положення:

Цей сайт містить інформацію про компанію Energy Standard Fund Limited, створену відповідно до законодавства Республіки Кіпр, яка має ліцензією міжнародного приватного фонду спільного інвестування, видану Центральним Банком Кіпру 28 січня 2008 (надалі - Фонд), а також інформацію про деякі компанії, частками участі в статутному капіталі яких безпосередньо або опосередковано володіє Фонд (далі - компанії Фонду).

Усі інформаційні матеріали розміщені на цьому сайті надаються виключно в інформаційних цілях і призначені для вже існуючих акціонерів і контрагентів Фонду, а також для клієнтів і контрагентів компаній Фонду. Інформація, розміщена на цьому сайті не повинна розглядатися, як надання рекомендацій щодо інвестування або як юридична консультація. Під час прийняття інвестиційних рішень не слід покладатися на інформацію, розміщену на цьому сайті .

Особи, що не згодні з правилами та обмеженнями, викладеними в цій угоді користувача, зобов'язані припинити використання ресурсів цього сайту і залишити його.

Будь-який користувач, який поширює в будь-якій формі третій особі інформацію, розміщену на цьому сайті, зобов'язаний надати на вимогу Фонду роздруківку цієї угоди користувача з підписом такої третьої особи, що свідчить про прийняття такою третьою особою умов цієї угоди.

Доступ до інформаційних ресурсів сайту:

Фонд надає Вам право користування інформаційними ресурсами, розміщеними на цьому сайті, за умови Вашої згоди з положеннями цієї угоди користувача та будь-якими іншими правилами та обмеженнями, що діють стосовно всього сайту або його окремих частин. Фонд має право в будь-який час додатково обмежити Ваші права користування інформаційними ресурсами, розміщеними на цьому сайті.

Зміст сайту:

Незважаючи на те, що Фонд і компанії Фонду прагнуть гарантувати точність, достовірність та актуальність інформації, розміщеної на цьому сайті, Фонд не гарантує відповідність, точність, своєчасність і повноту поданої інформації та не несе ніякої відповідальності, яка виникла або могла б виникнути внаслідок будь-якої неточності в разі використання такої інформації. Фонд має право в будь-який час і без попереднього повідомлення змінити або доповнити інформацію, що була розміщена на сайті раніше.

Торгові марки та права на інтелектуальну власність:

Всі логотипи, розміщені на цьому сайті, є зареєстрованими торговими знаками, використання яких має бути погоджено з правовласниками. Дизайн сайту є інтелектуальною власністю Фонду, його копіювання, а також використання фотографій та інформаційних матеріалів, розміщених на сайті, вимагають письмового дозволу Фонду.

Пов'язані сайти:

Фонд може публікувати на своєму сайті гіпертекстові посилання на сайти інших організацій і компаній, у тому числі компаній Фонду. При цьому Фонд не несе відповідальність за точність, достовірність та актуальність інформації, розміщеної на сайтах таких організацій і компаній. Коли Ви переходите за посиланням з сайту Фонду на будь-який інший сайт, Ви розумієте, що Фонд не контролює зміст сайтів інших організацій і компаній.

Прикінцеві положення:

Фонд має право змінювати положення цієї угоди користувача. Після публікації оновленої версії угоди користувача на цьому сайті правила користування інформаційними ресурсами цього сайту регулюються новою версією угоди.
Згоден ______________Не згоден ______________

Save to PDF
Публікації
Повноцінний сall-центр в ЛЕО розпочне роботу в березні 2014.

Відкриття сall-центру значно спростить спілкування між фахівцями компанії і споживачами.

Відвантаження устаткування до Юрхарівського родовища

ПАТ "Сумське НВО ім.М.В.Фрунзе" розпочало відвантаження обладнання до Юрхарівського нафтогазоконденсатного родовища.

ЗТР на виставці "Енергія - 2013"

ПАТ "Запоріжтрансформатор" (ЗТР) бере участь у щорічній спеціалізованій виставці енергетичних технологій, промислової електроніки та електротехніки.

Про фонд

Компанію Energy Standard Fund Ltd було засновано 31 грудня 2007 на території Кіпру.

28 січня 2008 року компанія Energy Standard Fund Ltd отримала  ліцензію міжнародного приватного фонду спільного інвестування , видану Центральним Банком Кіпру.

Інвестиційною метою Energy Standard Fund Ltd є збільшення капіталу згідно інвестиційної декларації з обов'язковим контролем ризиків та диверсифікованості вкладень за галузями та країнами. Нині Фонд здійснює спільні інвестиції в Росії, Україні, Узбекистані, а також в якості потенційних інвестицій розглядає бізнес-проекти в Європі та Азії.

More
Прес-центр

Презентация Фонда

Обзор активов Energy Standard Fund Ltd

  • Производство трансформаторов и электротехнического оборудования
  • Производство оборудования для нефте-газового сектора
  • Распределение электроэнергии
  • Транспорт и логистика
  • Девелопмент
More